The Balm Alternative Rock Vol1 Far Paleti

15% 129,90 ₺

110,90 ₺

Ücretsiz Kargo

Makeup Revolution Pro Hd Innovation Far Paleti 35 Li

14% 135,00 ₺

115,90 ₺

Ücretsiz Kargo

Wet N Wild Far Paleti Comfort Zone Far Paleti -E759

17% 59,90 ₺

49,90 ₺

Ücretsiz Kargo

Maybelline The Burgundy Bar Far Paleti

4% 64,90 ₺

62,50 ₺

Ücretsiz Kargo

The Balm Meet Matte Ador Far Paleti

126,50 ₺

Ücretsiz Kargo

Wet N Wild Color Icon Eye Shadow Single Far - Tekli Far E250A

25,90 ₺

Ücretsiz Kargo

Wet N Wild Eyeshadow Primer - Wet N Wild Far Bazı

8% 47,90 ₺

43,90 ₺

Ücretsiz Kargo

Revolution Hd Pro Amplified 35 Far Paleti Socialite

14% 135,00 ₺

115,90 ₺

Ücretsiz Kargo

La Fera Kylie Chocolate Nude Palet Göz Farı

28,90 ₺

Ücretsiz Kargo

Bee Beauty Eye Shadow Palette

28,90 ₺

Ücretsiz Kargo

Avon Color Trend Kalem Far 12 G

70% 39,90 ₺

11,90 ₺

Ücretsiz Kargo

Göz Farı Paleti - Vice Brown 04 6gr 8690131769796

58% 69,00 ₺

28,99 ₺

Ücretsiz Kargo

Göz farı makyajlarımızın daha renkli ve canlı görünmesini sağlayan makyaj malzemelerindendir. Göz farı satın alırken ihtiyacın ne olduğu ve satın alınan bu ürünün ne için kullanılacağı bilinmelidir. Günlük kullanım için satın alınacak ürünlerin özellikleri ve özel günlerde kullanmak için alınacak ürünlerin özellikleri birbirinden farklı olabilir. Günlük göz makyajı için kullanılacak far renkleri daha soft ve açık olurken aynı zamanda gözde kuru ve mat bir görüntü oluştururlar. Özel gece ve davetler için kullanılacak göz farlarında ise daha parlak ve ıslak bir duruş veren ürünler tercih edilir. Gümüş ve altın rengi simler de özel kullanım amacı ile üretilmiştir. Göz farının içindeki renk pigmenti dışarıdan görünen renk ile aynı olduğu için bu ürünler internet sitesi üzerinden de kolaylıkla alınabilir.

Göz Farı Ürünü İnceleme

Far alırken ihtiyaç ya da kullanım amacı belirlendikten sonra bakılacak diğer bir husus da cilt rengine ve tonuna uygun bir ürün olmasıdır. Bu durum kişilerin kendisi ile ilgili olan bir seçenektir. İstenilen renk tonu markaya ve ürüne göre renk isimleri ile ya da bir takım özel isim ve kodlar ile belirlenmiş olabilir. Tekli, ikili ya da çoklu şekilde satılabilen göz farlarından çoklu olanlara palet ismi de verilebilir. Far paletinde genelde en sık kullanılan renkler mevcut olur. Her birinden az miktarda kullanılarak oluşturulan paletler göz farı alışverişinde en çok satın alınan üründür. İkili göz farlarında ise birbiri ile uyumlu ancak biri açık biri koyu olan zıt renkler kullanılmaktadır. Tekli göz farları nispeten daha küçük ambalajlarda satılır ve hemen hemen her renk ürünün bulunması mümkündür.

Göz Farı Fiyatları

Göz farlarında fiyat genelde ürünün markasına bağlı olarak değişmektedir. Hacimleri hemen hemen aynı olan bu toz ürünler bir kalıba sıkıştırılarak paketlendiği için büyük hacimlere gerek kalmadan küçük kutularda da satılabilmektedir. İstenilen renk göz farının farklı markalar tarafından farklı fiyatlara satışa sunulmasının sebebi ise içeriklerinde bulunan bileşimlerdir. Bazı göz farı ürünlerinde pigmentler orijinal içeriklerden elde edilir ve bu durum ürünün fiyatını yükseltir. Aynı zamanda ürünlerin toz formda olması ya da jel formda olması da kullanım ömrünü etkilediğinden fiyatlarda farklılıklar meydana gelebilir.

Ürün özelliklerine bakılarak içeriği hakkında bilgi sahibi olunabilir. Fiyat ve içerik değerlendirmesi yapılarak satın alınan ürün kullanım özelliklerine dikkat edilerek kullanılmalı ve ürün uygulaması için farla beraber aplikatör, sünger ya da far fırçası da satın alınmalıdır. Ürün içeriğinde uygulama için bir aparatı mevcut ise bunları ekstra satın almaya gerek yoktur. Göz farları eğer varsa özel muhafaza koşullarına dikkat edilerek ve ürün kapakları kullanım dışında iken kapatılmış bir şekilde saklanmalıdır.