Ürün Bulunamadı.

Günlük Terlik Fiyatları

En rahat ve en kullanışlı ayakkabı türlerinden biri olan terlik zengin seçenekleri ve farklı modeller ile karşımıza çıkar. Özellikle bayanların tercih ettikleri terlikler farklı modeller ve farklı renkler ile çeşitlilik sağlar. Terlikler kullanılacak yere göre farklı materyallerden üretilebilmektedir. Bazı modeller bez olurken bazı modeller deri, suni deri, ip, kumaş, plastik gibi çeşitler ile de üretilmektedir.  Sıklıkla tuvaletlerde kullanılan modeller su geçirmez özellikleri sayesinde plastik olarak üretilirken plajlar da giyilen modeller de kolay yıkanabilme özellikleri sayesinde plastik olarak üretilmektedir. Bunun dışında günlük yaşantımızda rahatlık ve sağlık açısından giydiğimiz terlikler su geçirmez ve her türlü dış etkenlere karşı korumalı şekilde tasarlanmış ürünlerdir. 

Ev Rahatlığı İçin Terlik Modelleri

Terlik genellikle sabit bir anlayışı kapsasa da ayak sağlığı açısından uzun süre kullanımlar için üretilen ürünlerden biridir. Genellikle ayakta kalınan işler sırasında tercih edilir. Özellikle sağlık sektöründe günlük terliklerden görmek mümkün olmaktadır. Her ortamda giyilebilen modeller genellikle tercih edilir. Ev terliklerinin bez olması rahatlık açısından en çok tercih edilen modellemelerdir. Her erkek terlik modelleri kıyafetler için özel kombinlenmesi açıksından farklı renk ve desenlerde olabilir.

Terlik Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler 

Terliklerin sağlık açısından hava alması gerekmektedir. Aynı zamanda sıkmamalı, ayak numarası tam oturmalı, ortopedik olmalı ve bu sayede ayakaltına masaj yapan ve ağırlık yapmayan modeller tercih edilmelidir.