Ürün Bulunamadı.

Hamile Gömlekleri ve Fiyatları

Kadınların hamile kaldıklarında giyim sıkıntısı çekmesi birçok tasarımcının hamile kıyafetleri üretmesine neden oldu denilebilir. Kadınların hamilelik döneminde aşırı kilo alması ve sonrasında hiçbir kıyafeti kullanamaması hamile gömlekleri tasarımlarının tercih edilmesini sağladı. Kaliteli ve şık duran bu hamile gömlekleri sayesinde kadınlar bu dönemde de güzel görünmeyi başarabiliyorlar. Aynı zamanda özel bir kesim yapılması gün içerisinde rahat hareket etmeye olanak tanımaktadır.

Hamile Gömlek Modelleri

Hamile gömlekleri mevsim şartlarına göre hazırlanmaktadır. Öncelikle bu gömlekler tamamen pamuktan üretilen kumaşlardan tasarlanıyor. Kadınların rahat edebilmesi için çeşitli boyutlarda üretilen giyim ürünleridir. Kalitesi yüksektir ve hamileliğinin son aylarında da kadınlar rahatlıkla bu gömlekleri kullanabilirler. Esnek yapısı sayesinde kolay kolay kadına rahatsızlık vermeyen tasarımlardır. Renk seçenekleri de fazladır ve detayları da bu gömleklerin en şık tarafını oluşturmaktadır. Bu gömleklerde kot kumaşından üretilen tasarımlar çok fazla ilgi görüyor ve kadınların daha hoş görünmesine yardımcı oluyor.

Hamile Tunik Modelleri

Hamilelik dönemlerinde sevilerek kullanılan rahat kıyafet seçeneklerinden birisi de hiç kuşkusuz tunik tasarımlarıdır. Düz modeller yanında önden düğmeli olan tunikler de çok fazla ilgi görmektedir. Tunikler de gömlekler gibi esnek yapıya sahip olan ürünlerdir. Yazlık, kışlık ve baharlık olmak üzere farklı seçenekleri vardır. Kaliteli bir görünümü olan tunik modelleri hamileliğin her evresinde rahatlıkla giyilebilmektedir. Bazı tunik modellerinde cep detayları da dikkati çeken özelliklerdir.