Google Chromecast Hdmi Dongle Kablosuz Görüntü Aktarma Cihazı

267,41 ₺

Ücretsiz Kargo

Hdmı Kablo İp Örgülü Altın Uçlu Dayanıklı Ve Kaliteli

19,99 ₺

HDMI Kablo Çeşitleri ve Fiyatları

Video bağlantısı kablolarında son nesil olan HDMI, VGA ve DVI bağlantılarından sonra çıkmıştır. HDMI dijital sinyal taşır ve 1920×1080 çözünürlüğü desteklemektedir. Kayıpsız sinyal alınabilmesi için de hatasız üretim olması gerekmektedir. HDMI kablo sayesinde video iletilebilirken, ses ve ethernet sinyali de sağlanabilmektedir. Kablonun uzun olması herhangi bir problem taşımaz. 10 metrenin altındaki kablolar daha kullanışlıdır. Bunların üstünde bir uzunlukta olmaması gerekmektedir. 

HDMI Kablo Kolaylığı

HDMI kablo patentli bir ürün olması dolayısıyla tek bir marka adı altında toplanılmaktadır. Ancak üretim sağlayan firmalar bulunmaktadır. Bunlarda kabloyu alarak üzerine marka basma şeklinde yapılmaktadır. HDMI kablolarda perakende satış baz alınmaktadır. Tek bir marka altında bulunmaktadır. Görüntü kaliteleri genellikle aynı şekilde olmaktadır. Herhangi bir hstlai üretim olmadığı sürece sorun çıkartan ürünler değillerdir. Site üzerinden incelemiş olduğunuz 3 metre HDMI kablo, Dark HDMI kablo, Hytech HDMI kablo gibi ürünler birbirinden işlevsel ürünlerdir. Ücretsiz kargo hizmetiyle alışveriş yapma imkânınız bulunmaktadır. 

Herz HDMI Kablo

1.8 metre boyuyla ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek HDMI kablo modeli ile hem video hem ses aktarımı yapabilirsiniz. Toplantılarda, işyerinizde, evde, arkadaşlarınızla vakit geçirirken HDMI kabloları kolayca kullanabilirsiniz. Ses kablosu görevi de gören bu kablo, uygun ve basit kullanımı ile herhangi bir sorunlar karşı karşıya kalmazsınız. Siz de ses ve videolarınızı sorunsuz bir şekilde bağlatmak istiyorsanız siteyi inceleyerek kendinize uygun uzunluktaki HDMI kabloyu bulabilirsiniz.