Kifidis Breathe Well Şeffaf Burun Bandı 30 Lu + Kifidis Breathe Well Trikolu Burun Bandı 30 Lu

125,00 ₺

Ücretsiz Kargo

Trend Life Horlama Önleyici Burun Aparatı - Kafesli İndirimli

50% 90,14 ₺

45,07 ₺

Ücretsiz Kargo

Kifidis Breathe Well Trikolu Burun Bandı 30 Lu

74,00 ₺

Kifidis Breathe Well Trikolu Burun Bandı 30 Lu X 3 Paket

179,00 ₺

Ücretsiz Kargo

Kifidis Breathe Well Şeffaf Burun Bandı 3 X 30 Lu

179,00 ₺

Ücretsiz Kargo

Kifidis Breathe Well Şeffaf Burun Bandı 30 Lu

80,00 ₺

Horlama Önleyici Aparat (Nicefrog)

132,99 ₺

Ücretsiz Kargo

Trend Life Horlama Önleyici Burun Aparatı - Kafesli Kampanyalı

50% 94,06 ₺

47,03 ₺

Ücretsiz Kargo

Trend Life Horlama Önleyici Aparat Kampanyalı

50% 178,34 ₺

89,17 ₺

Ücretsiz Kargo

Horlama Önleyici Burun Aparatı Horlama Azaltıcı Burun Aparatı

16,80 ₺

Horlama Önleyici Burun Aparatı - Kafesli

50% 90,14 ₺

45,07 ₺

Ücretsiz Kargo

Stokta Yok

Horlama Önleyici Ürünler ve Fiyatları

Horlama, bazen aşırı yorgunluktan dolayı bazense burun ile alakalı sağlık problemleri sebebiyle kişinin uyurken etrafındakileri rahatsız edebilecek düzeyde sesler çıkarmasını karşılayan bir kavramdır. Kişi uyku esnasında kendi sesini duymayacağından bundan rahatsız olmaz ama yakınındakilerin sağlıklı bir uyku uyumasını büyük ölçüde engelleyebilir. Bu problemi ortadan kaldırmak içinse horlama önleyici çeşitli medikal ürünler tasarlanmıştır. 

Horlama Yastığı

Nefes tıkanıklığı probleminden kaynaklanan horlamaların önüne geçmek için tasarlanmış horlama önleyici yastıklar bulunur. Kişi uyku esnasında horlamasını duymasa da ağzı açık uyuduğundan ağız kuruluğu ve baş ağrısı gibi problemler ile uyanır. Bu yastıklar daha rahat nefes alış verişini sağlayacağından problemi kökten çözemese de ciddi derece de azalma sağlar.

Horlama Kemeri

Horlama kemeri kişinin çenesini kavrayan ve başının arkasından özel cırtlar ile sabitlenebilen bir tasarıma sahiptir. Bu ürün çeneyi hafifçe geri ittiğinden ve sabitlediğinden rahat nefes alınmasını sağlar. Kullanılan malzemeler yumuşak olduğundan yüzde ve başta bir baskı oluşturup kullanıcıyı rahatsız etmez. 

Burun Bandı

Burun bandı burnun üzerine yapıştırılan, burun kanallarını hafifçe yukarı kaldırarak olası tıkanıklıkları önleyerek rahat nefes alışını sağlayan ve ilaç içermeyen bir üründür. Soğuk algınlığı, alerjik durumlar, ortamın kuruluğu gibi birçok etken kişi de burun tıkanıklıklarına yol açar. Burun bantları zararsız içeriği ile bununla baş edebilmektedir.  Bu bantların diğer iyi yanı çocuklar için özele olarak üretilenleri de mevcuttur.