Altin Kaplama İnci Taşli Salkim Yüzük

32% 57,00 ₺

39,02 ₺

İnci Taşlı Gümüş Yüzük 925 Ayar El İşi

191,09 ₺

Ücretsiz Kargo

Gümüş İnci Taşlı Minimal Bayan Yüzük 925 Ayar

83,29 ₺

Gümüş İnci Taşlı Minimal Bayan Yüzük 925 Ayar

83,29 ₺

İnci Yüzük Fiyatları

İnci, istiridye kabuğuna yabancı maddelerin girmesi sonucu oluşan salgılardan meydana gelmektedir. Bir incinin oluşması ortalama olarak beş yılı bulmaktadır. Doğal bir taş olan inciler oldukça değerli bir yapıdadır. Belirli işlemlerden geçesi sonucu aksesuar olarak kullanılan içiler İnci yüzük, inci küpe, inci kolye, inci bileklik gibi takı aksesuarlarında kullanılmaktadır. İnci yüzükler de inciden elde edilen aksesuar ürünler arasında yer almaktadır. Görsel açıdan oldukça etkileyici olan inci yüzük çeşitleri Lazımbana, tarafından bir kategoride toplanmıştır. İnci yüzük fiyatları ürünün özelliklerine ve işçiliğine göre değişiklik göstermektedir. En uygun fiyat avantajlarından yararlanmak için Lazımbana’yı ziyaret ederek inci yüzük siparişi verebilirsiniz.

İnci Yüzük Modelleri

İnci yüzükler çeşitli model ve tasarım seçenekleriyle göz doldurmaktadır. En uygun fiyat avantajlarına sahip olan İnci yüzükler kullanışlı ve modern tasarımlarla üretilmektedir. Değerli yapıdaki bu doğal taşlar, işlenerek ve farklı tasarımlar haline getirilerek sunulmaktadır. İnci yüzük alırken dikkat edilmesi gereken bazı özellikler vardır. İncinin rengi, bu özelliklerden bir tanesidir. Gerçek inciler oldukça parlak yapıdaki ürünlerdir. Gerçek olmayan incilerde, inci üzerinde renk değişimleri vardır. 

İncilerin temizlikleri de önemli bir detaydır. Bakımları düzenli olarak yapılmalıdır. İnciler kolonya, parfüm gibi alkollü ürünlerden uzak tutulmalıdır. Sürekli kapalı alanda tutulması inciyi matlaştırmaktadır. Bu sebepler ara sıra havalandırılması doğru olacaktır. Zarif ve göz alıcı özellikleriyle kadınların en çok beğendiği ve kullandığı inci yüzükleri Lazımbana’dan en uygun fiyat avantajlarıyla satın alabilirsiniz.