Osmanlı Tuğrası Tablosu

103,81 ₺

Ücretsiz Kargo

Vintage Pipo Ve Şişe Tablosu

95,16 ₺

Ücretsiz Kargo

Uzay Ve Gezegenler Tablosu

44% 96,53 ₺

54,22 ₺

Ücretsiz Kargo

Yavuz Sultan Selim Tablosu

95,16 ₺

Ücretsiz Kargo

Harry Potter Sirius Black Aranıyor Kraft Cam Çerçeveli Poster

28% 69,00 ₺

49,90 ₺

Sultan Alpaslan Tablosu

95,16 ₺

Ücretsiz Kargo

Ii Abdülhamit Tablosu

95,16 ₺

Ücretsiz Kargo

Soyut Nazar Ağacı Tablosu

95,16 ₺

Ücretsiz Kargo

Piano Çalan Kız Tablosu

95,16 ₺

Ücretsiz Kargo

Işıklı Siyah Bmw Tablosu

95,16 ₺

Ücretsiz Kargo

Besmele Tablo Ebru Tablo Hat Tablo

59,99 ₺

Sayınmuhsin Yazıcıoğlu Tablosu

95,16 ₺

Ücretsiz Kargo

Dört Mevsim Ağacı Tablosu

95,16 ₺

Ücretsiz Kargo

Işıklı Tablo Gün Doğumu Tablosu

95,16 ₺

Ücretsiz Kargo

Jean Leon Gerome Halı Tüccarıcı Kanvas Tablo Tbl1228

64,90 ₺

Ücretsiz Kargo

Işıklı Ateş Futbol Topu

81,32 ₺

Ücretsiz Kargo

Finance Money =Finans Para Tablosu

95,16 ₺

Ücretsiz Kargo

Bar Duvarı Tablosu

103,81 ₺

Ücretsiz Kargo

Atatürk Üniformalı Ata Binerken Kanvas Tablo Tbl1191

64,90 ₺

Ücretsiz Kargo

Kuğular Tablosu

95,16 ₺

Ücretsiz Kargo

Kelebek Gemi Tablosu

95,16 ₺

Ücretsiz Kargo

Işıklı Spor Araba Tablosu

95,16 ₺

Ücretsiz Kargo

Osmanlı Tuğrası Nazar Ayeti

65,99 ₺

Osmanlı Padişahları Tablosu

95,16 ₺

Ücretsiz Kargo

Atatürk Nüfüs Kağıdı Tablosu

95,16 ₺

Ücretsiz Kargo

Sevimli Köpek Tablosu

95,16 ₺

Ücretsiz Kargo

Sakız Makinesi Tablosu

171,25 ₺

Ücretsiz Kargo

Köy Tavukları Tablosu

103,81 ₺

Ücretsiz Kargo

Tom Ve Jerry Tablosu

95,16 ₺

Ücretsiz Kargo

Kalp Ve Güller Tablosu

95,16 ₺

Ücretsiz Kargo

Eski Köy Evi Tablosu

95,16 ₺

Ücretsiz Kargo

Süslü Eşek Tablosu

95,16 ₺

Ücretsiz Kargo

Hamam Tablosu

95,16 ₺

Ücretsiz Kargo

Beyaz Bmw Tablosu

95,16 ₺

Ücretsiz Kargo

Tavuk Kümesi Tablosu

95,16 ₺

Ücretsiz Kargo

Eski Telefonlar Tablosu

95,16 ₺

Ücretsiz Kargo

Sayın Recep Tayyip Erdoğan Tablosu

103,81 ₺

Ücretsiz Kargo

Kapılar Tablosu

103,81 ₺

Ücretsiz Kargo

Vintage Eski Telefon Tablosu

95,16 ₺

Ücretsiz Kargo

Kurt Köpekleri Tablosu

95,16 ₺

Ücretsiz Kargo

Osmanlı Hamamı Tablosu

95,16 ₺

Ücretsiz Kargo

Deniz Gezmiş Parkayla Tablosu

95,16 ₺

Ücretsiz Kargo

Futbol Sahası Tablosu

95,16 ₺

Ücretsiz Kargo

Yelkenli Gemi Tablosu

95,16 ₺

Ücretsiz Kargo

Beyaz Fulya Çiçekleri Tablosu

95,16 ₺

Ücretsiz Kargo

Son Akşam Yemeği Tablosu

95,16 ₺

Ücretsiz Kargo

Karlı Dağ Manzarası Tablosu

95,16 ₺

Ücretsiz Kargo

Traktör Ve Tarla Tablosu

103,81 ₺

Ücretsiz Kargo

Kanvas tablo nedir? diye soracak olursanız, %100 pamuk kumaş üzerine dijital baskı uygulaması ile tercih edilen fotoğrafı uygulayarak elde edilen duvar dekorasyonu ürünleridir. Çerçeveli seçenekleri bulunsa da yaygın olanı, çerçevesiz olarak ahşap kasnak üzerine zımba ile sabitlenerek imal edilenlerdir. Canlı renk seçenekleri ve zevke hitap eden farklı tarzları ile dekorasyona önem veren kişilerin vazgeçilmez parçaları arasındadır. Uzun yıllar geçse de renkleri solmadan ilk günkü renk canlılığı ile duvarlarınızı süslemeye devam ederler. 


Kanvas Tablo Temaları

Salonunuz için kullanacağınız kanvas tablo baskı hem mobilyanız ile hem de tercih ettiğiniz diğer dekoratif objeler ile çok uyumlu olacaktır. Modern çizgilerin hakim olduğu alanlarda, soyut veya geometrik temalı kanvas tablo baskı tercih edebilir ve tarzınızı yansıtabilirsiniz. Klasik dekorasyona sahipseniz manzara ve doğa temalı kanvas tabloları tercih edebilirsiniz. 


Yatak odanız için özellikle yatağınızın tam üst kısmına konumlandıracağınız kanvas tablo ile odanıza farklı bir hava katabilirsiniz.  Yatak odası mobilyanızın biçimine göre tercih edeceğiniz kanvas tablolar, alana estetik bir hava katacaktır. En değerli varlığınız olan bebeklerinizin odasına estetik dokunuşlar yapmak için seçenek arıyorsanız sevimli figürlere sahip, rengarenk kanvas tablolar bebek odanızın görüntüsünü farklılaştıracaktır. 


Genç odası için kanvas tabloları tercih etmek istiyorsanız çocuğunuzun ilgi alanına göre kanvas tablo tercih edebilirsiniz. Spor aşıkları için sportif temalar, müzik tutkunları için enstrüman ve notalardan esinlenerek imal edilen kanvas tablolar, dinamik bir ambiyans yaratacak pop art temalı tablolar gençlerin beğenileri arasında bulunmaktadır. Mutfak dizaynınız için tercih edeceğiniz kahve, içecek, yiyecek temalı kanvas tablolar ile uyumlu, sıcacık bir hava elde edebilirsiniz. 


Kanvas tabloları temaları kadar içerdikleri renklerde seçiminize etki eden bir diğer önemli konudur. Dingin renklerde dizayn edilmiş odalarınız için tercih edeceğiniz canlı renklere sahip kanvas tabloları ile daha enerjik bir alan elde edebilirsiniz. Diğer bir unsur ise sakinliğinden yararlanmak olacaktır, bu sebepten dolayı dikkatleri üzerine çekecek, sadeliği bütünleştirecek tablolar seçebilirsiniz.


Ofis dizaynınız için siyah beyaz şehir görselleri yahut soyut temalı kanvas tablo çeşitleri tercih edebilirsiniz. Genellikle toplantı odalarında tercih edeceğiniz canlı renklere sahip tablolar ile konsantrasyonu arttırabilirsiniz.


Parçalı Kanvas Tablolar

Son zamanlarda parçalı kanvas tablolar, fazlasıyla ercih edilen seçeneklerden olması nedeniyle çok çeşitli uygulamalar ile karşınıza çıkıyor. Çok yaygın olarak 3 parçalı, 4 parçalı, ve kanvas tablolar 5 parçalı modeller olarak imal edilmektedir.


Bununla beraber parçalar eşit büyüklükte olabileceği gibi, değişik boyutlarda dekore edilip uyumlu bir bütünlük sağlayacak şekilde dizayn edilir. Simetrik olması sizin için önemli ise eşit boyutlara sahip parçalı kanvas tabloları satın alabilirsiniz. Yalnız, duvarlarınızda asimetrik dizaynlara yer vermeniz dekorasyonunuza daha estetik ve hoş hava katacaktır.


Parçalı kanvas tablo modelleri size pratik bir şekilde estetik bir ortam oluşturma şansı sunar. Birbiriyle bütünlük sağlayacak tekli kanvas tablolarını bir araya getirerek duvar dizaynınızda kişisel dokunuşlar yapabilirsiniz. Böyle farklı bir atmosfer oluşturmak için, değişik boyutlarda olan fakat yan yana geldiklerinde muhteşem bir uyum sağlayacak tablolar tercih edebilirsiniz.


Öncelikle tablonuzu asacağınız duvarın büyüklüğü, tablolarınızı tercih ederken dikkat etmeniz gereken unsur, kaç tablo kullanacağınız ve sayısına göre tablolarınızı belirlemenizdir. Kanvas tablolarınızı tercih ederken kare, yuvarlak, dikdörtgen formlarına sahip tabloları bir arada kullanmanız duvar estetiğinizi zenginleştirecektir. Aynı zamanda her birinin sahip olduğu dizaynın, beraber bir bütün parçası olduğu ve diğer tablolarla uyumu da fazlasıyla önemlidir. 


Kanvas tablolar, kendi yaşam ortamlarınızda hoş kullanabileceğiniz dekorasyon ürünleri olmasıyla beraber, aynı zamanda her tarza uyum sağlayabilecek ürün seçenekleri ile her bütçeye hitap eden fiyat aralıklarına sahiptir.


Evinizde son derece estetik ve sanatsal bir dekorasyon tarzı oluşturmak için kullanabileceğiniz kanvas tablo çeşitleri, her tarza hitap eden geniş ürün yelpazesi sunar. Oldukça estetik ve şık tablo çeşitleri ile kişisel tarzınıza en yakın kanvas tablo modellerini kolaylıkla bulabilirsiniz.


Kanvas Tablo Modelleri

Kanvas tablo çeşitleri değişik renk ve boyut seçenekleri ile tercih edilir. Fazlasıyla büyük ve geniş ürün seçeneklerinin yanı sıra daha minimal bir stil yakalamak için tercih edebileceğiniz küçük tablolarda yer alır. Evinizde veya ofislerinizde tercih edebileceğiniz kanvas tablo çeşitleri, doğa manzaralı, çiçekli, soyut ya da şehir manzaralı olabilir. Kendi istekleriniz doğrultusunda tercih edebileceğiniz gibi, evinizdeki renk uyumuna göre de tercih edebilirsiniz.


Tercih edeceğiniz tablonun özellikle halı, perde ve koltuk takımı gibi belirleyici eşyalarla uyum sağlaması şık bir görüntü ve uyumlu bir atmosfer oluşturmanıza katkı sağlar. Sanatsal kanvas tablo çeşitleri arasında tercih yaparken evinizde estetik bir stil oluşturabilir, tarzınızı yansıtan tabloları duvarlarınızda tercih edebilirsiniz. Sanatsal, soyut, manzaralı, gerçekçi veya sürrealist kanvas tabloları tercih ederek evinizi dekore edebilir, hoşça vakit geçirecek alanlar oluşturabilirsiniz.


Kanvas tablo modelleri, kaliteli baskı işlemleri uygulanarak basılır ve uzun süreli kullanım ömrü sunar. İnsan sağlığına zararı olamayan boyalar tercih edilerek iç mekanda kolaylıkla kullanılabilen kanvas tablo çeşitleri, evinizdeki en çok beğenilen aksesuarlardan biri olabilir. Ev dekorasyonunuzu oldukça estetik parçalarla tamamlayacağınız gibi, renkli eserlerle de duvarlarınızı görsel şölene çevirebilirsiniz. Kaliteli vernik seçenekleriyle verniklenen kanvas tablo çeşitleri uzun yıllar renk canlılığını korur.


Estetik ve Stil Sahibi Modeller

Evinizi kişileştirmek ve ruhunuzu yansıtan bir alana dönüştürmek için son derece ideal bir yöntem olan kanvas tablolar, misafirlerinizin sizin hakkında daha kolay bilgi sahibi olmalarını sağlayabilir. Estetik anlamda zevk sahibi olduğunuzu kanıtlamanın en iyi yöntemlerinden biri olan kanvas tablolar sayesinde yaşam alanlarınızda sanat galerisi havası oluşturabilirsiniz. Kanvas tablolar her zevke hitap etmektedir. İstediğiniz tarzda ürün seçenekleri yer alır. Tarz sahibi bir duruş sergilemenizi sağlayan kanvas tablo modellerinin ön planda olan özellikleri ise şunlardır;


Kanvas tablo çeşitlerinin basımında fazlası ile kaliteli olan kağıt türleri kullanılmaktadır. Böylelikle ürün kısa süre içerisinde deforme olmaz ve uzun yıllar güvenle kullanılır. Yüksek kalitede mürekkep kullanılarak üretilen kanvas tablo çeşitleri, fazlası ile canlı renkler sunmaktadır.


Gerçek görünüm kalitesine sahip olan kanvas tablo çeşitlerini evinizde sergileyebilirsiniz. İnsan sağlığına uyumlu boyalar ile üretilen kanvas tablo modelleri iç mekanlarda güvenle kullanılabilir. Fazlası ile dayanıklı vernik çeşitleri kullanıldığından canlı renk tonlarını ve görüntü kalitesini koruyan tablo çeşitleri, solmadan gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Çatlama, çürüme gibi sorunların önüne geçmek için tercih edilen kasnak çeşitleri arsından size uygun olan modelleri tercih edebilirsiniz.


Kanvas Tablo Fiyatları

Kanvas tablo fiyatları, ürün kalitesi, kağıt türü, mürekkep çeşidi, kasnak ve büyüklüklerine göre değişiklik göstermektedir. Kaliteli bir kanvas tablo satın alarak uzun yıllar kullanabilirsiniz. Kanvas tablo fiyatlarında tüm özellikler göz önünde bulundurulmaktadır. Yaşam alanlarını sanatsal bir atmosfere dönüştüren ve ruhunuzu yansıtan kanvas tablo modelleri, fazlası ile estetik dekorasyon ürünlerinden biridir.


Estetik anlayışınız ve kişisel zevklerinize uygun seçimler yapabileceğiniz kanvas tablo modellerini uygun fiyat seçenekleri ile sitemizden satın alabilirsiniz.