Melay Kırmızı Kalpli Çakıl Taşlar Banyo Paspas 3 Lü Klozet Set

1% 129,90 ₺

128,04 ₺

Ücretsiz Kargo

Melay Bej Pırlantalarım Banyo Paspas 3 Lü Klozet Set

1% 129,90 ₺

128,04 ₺

Ücretsiz Kargo

Desan Havuzlu Hijyenik Kapı Giriş Paspası - 2 Parça

250,00 ₺

Ücretsiz Kargo

Desan Nem Alıcı Lastik Tabanlı Halı Paspas

250,00 ₺

Ücretsiz Kargo

Melay Binbir Gece Siyahı Banyo Paspas 3 Lü Klozet Set

1% 129,90 ₺

128,04 ₺

Ücretsiz Kargo

Koko Kıl Kapı Önü Paspası - Pvc Tabanlı İç & Dış Mekan Paspası

80,00 ₺

Ücretsiz Kargo

Koko Kıl Paspas Pvc Tabanlı 40X70Cm Kapı Önü Paspas

90,00 ₺

Ücretsiz Kargo

En Ucuz Kapı Önü Paspasları

Mekânlarda gerekli hijyenin sağlanması oldukça önemlidir. Bir binada da bir alışveriş merkezinde de hijyen şartları tam olmalıdır. Bu nedenle gerekli olan önlemler alınır ve belirli kurallarla istenilen hijyen sağlanmaya çalışılır. Ancak mekânları dış etkenlerden de mümkün olduğu kadar korumak gerekir. Havuzlara, alışveriş merkezlerine, binalara, oyun alanlarına ve daha pek çok yere girerken dışarıdaki pisliği içeri taşımamak için kapı önü paspası kullanılır. Özellikle PVC olan kıvırcık paspaslar hem kir tutmayışları sayesinde hem de oldukça kullanışlı yapılarıyla tozu ve kiri önleyen yapıdadırlar.

 

Farklı Renklerde Kapı Paspasları

Mavi, yeşil, turkuaz, mavi ve daha pek çok renk seçeneği olan kapı önü paspası ürünler hem kir tutmazlar hem de güvenli bir kullanım olanağı sunarlar. Oldukça yoğun bir geçiş trafiğinde bile istenilen kullanımı sunabilirler. Lifli yapıları kiri ve tozu sıyırır, bu kötü maddelerin birikim yapmasını engeller. Aynı zamanda paspasın altının açık olması da temiz bir görünüm sağlar. Oldukça dayanıklı ve pratik olan kapı önü paspasları genelde alev geciktirici özelliktedir ve bu sayede güven içinde kullanılabilirler.

 

Temizliği Kolay Paspaslar

Kapı önü paspası temizlenmesi bakımından kolay bir üründür. Herhangi bir kimyasal kullanmaya gerek kalmadan kolayca temizlenebilir. Kullanıldıkları alana sağladıkları işlevsel faydanın yanı sıra ortama oldukça dekoratif bir hava da katarlar. Daire girişlerinde, müstakil evlerde, iş yerlerinde, oyun alanlarında, havuz kenarlarında, spor merkezlerinde, fabrikalarda, alışveriş merkezlerinde ve daha pek çok alanda güvenle kullanılabilirler. Ayakkabıların altındaki kiri alan ve kaba nemi tutan kapı önü paspasları hem hijyen hem de estetik açısından oldukça fayda sağlayan ürünlerdir. Sadece su ile kolayca temizlenip defalarca kullanılabilir.