Kaş Bıyık Alma Aleti Yüz Tüy Yayı

73,40 ₺

Ücretsiz Kargo

Kaş bıyık alma aleti özellikle kadınların kurtulmak amacıyla her yolu denediği yüz tüyleri için en kolay çözümlerden biri bu iş için tasarlanan aletlerdir. Hem hijyen hem de görünüm açısından alınması gereken bu tüyler oldukça rahatsız edicidir. Kuaföre gidip saatlerce sıra beklemek, zaman kaybetmek ve boş yere para harcamak istemiyorsanız, kullanımı oldukça kolay olan bu aletlerden birini edinmelisiniz. Kaş bıyık alma aletleri kişilerin kolay kullanabilmesi için tasarlanmıştır. Ayrıca uygun fiyat seçeneklerine de sahiptir.

Kaş ve Bıyık Alma Aletleri Çeşitleri

İstenmeyen tüyleri ortadan kaldırmak amacıyla birçok farklı alet piyasaya sürülmüştür. Bunlardan ilki yaylı sistem kaş ve bıyık alma aletidir. Yaylı aletler iki farklı şekilde bulunur. İlki birbirine kenetlenmiş yaylar sayesinde istenmeyen tüylerin olduğu bölgelere sürülerek tüylerin çekilmesini sağlar. Diğeri ise yaylar esnetilerek tüylerin olduğu bölgelere yaklaştırılır ve bırakılır. Çekildiğinde ise tüyleri tutan yay aralıkları kolayca kopmalarını sağlar.

Diğer bir ürün ise bildiğimiz epilasyon aletlerinin çalışma sistemine benzer. Epilasyon aleti ya da kalem şeklinde ufaltılmış halde bulunmaktadır. Epilatörler yalnızca kaş, bıyık tüylerinde değil aynı zamanda koltuk altı, bacak ve özel bölgelerde tüylerin alınmasında da yardımcı olmaktadır. Değişebilen başlıkları sayesinde hassas bölgelere özen göstermektedir.

İnce ve kısa tüyleri kolayca alan bu aletler oldukça hafiftir ve yer kaplamazlar. Kalem şeklinde olan epilatörleri çantanızda bile taşıyabilirsiniz. Bu aletler tüyleri kökünden aldığı için zamanla incelme ve azalma görülecektir. Ayrıca uzun süre tüysüz temiz bir cilde kavuşursunuz.

Kaş bıyık alma aleti arasında jiletli olanlarda bulunmaktadır. Özellikle zaman kaybetmek ve acı çekmek istemeyen kadınların tercihi olan jiletli kaş bıyık alma aletleri yüzeysel temizleme yapmaktadır. Kıl köklerini almadığı için hızlı bir şekilde tüylerin yeniden çıkmasına neden olsa da birçok kadın tarafından tercih edilmektedir. Tıraş jiletlerinin aksine oldukça kullanışlı olan bu aletler daha çok kaş çevresinde kullanılır. Son olarak ipli kaş ve bıyık aletleri bulunmaktadır. Diğerlerinin aksine belli bir mekanizma ile çalışan bu aletleri daha kapsamlı anlatmak gerekmektedir.

İpli Kaş ve Bıyık Aletleri

Kaş ve bıyıkları almak için birçok alet seçeneği bulunmaktadır. Bunlardan biri de ipli kaş ve bıyık aletleridir. İpli mekanizmaya sahip olan bu alet ile kaş, bıyık, çene, yanak, ayak parmakları üzerindeki istenmeyen tüyleri kolayca alabilirsiniz. Kuaförlerde ağdacıların kullandığı ip ve hareketleri basitleştirerek oluşturulan bu makine oldukça ekonomik ve dayanıklıdır. Bu modeller mandal mekanizma ile tutturulmuş iplerden oluşur. Elinize tam oturacak farklı mekanizmalardaki aletler ile de size en pratik ve kullanışlı gelen kaş ve bıyık alma aletini seçebilirsiniz.

Kaş ve Bıyık Alma Aletlerinin Özellikleri

Uygun fiyatlara sahip olan kaş ve bıyık alma aletlerinin çoğu özel açılı kesici başlıkları sayesinde yüzünüzdeki tüm tüyleri almak için idealdir. Ayrıca epilatör şeklindeki aletlerin başlıkları değişebilir ve kol altı, bacak, özel bölgelerde de kullanılabilir. Kaş ve bıyık almak için üretilen tüm aletler, cildinize herhangi bir zarar vermez ve tahrişe neden olmaz. Dağınık kaşları toparlamak, şekil vermek ve kısaltmak bu aletler sayesinde oldukça kolaydır.

Ayrıca ince ve kısa bıyıklarınızdan kurtularak pürüzsüz bir görünüme sahip olabilirsiniz. Aletler, ağda ve benzeri kıl alma ürünleri ve teknikleri gibi kılların köklerini beslemez, aksine incelterek zaman içerisinde yok olmasını dahi sağlar. Kaş ve bıyık alma aletlerini kullanmak için su ve sabuna ihtiyacınız olmaz. Özellikle kalem ve yaylı kaş bıyık aletlerini çantanızda taşıyabilir ve acil durumlarda nerede olursanız olun istenmeyen tüylerinizden anında kurtulabilirsiniz.