Hamburger Şeklinde Beslenme ve Saklama Kabı

12,02 ₺

Plastik Cupcake Görünümlü Saklama Kabı (550 ML) Asorti

7,09 ₺

Papatya Kapaklı Erzak Bakliyat Saklama Kabı (1,2 Litre) Asorti

8,78 ₺

Papatya Kapaklı Erzak Bakliyat Saklama Kabı (2,4 Litre) Asorti

12,02 ₺

Gülen Surat Figürlü Kavanoz Asorti (425 ML)

5,27 ₺

Hava Geçirmez Silikon Kapaklı Saklama Kabı (2000 ML) Asorti

13,84 ₺

Hava Geçirmez Silikon Kapaklı Saklama Kabı (1000 ML) Asorti

8,44 ₺

Cupcake Görünümlü Saklama Kabı (1200 ML) Asorti

10,12 ₺

Makaron Şekilli Saklama Kabı 400 ml

6,61 ₺

Salatalık Şeklinde Saklama Kabı 500 ML

3,91 ₺

Rio Lunch Box Özel Bölmeli Beslenme Kutusu

7,97 ₺

Üst Üste Kilitleme Mekanizmalı Saklama Kabı (1 Adet)

3,91 ₺

Paşabahçe 98671 Kitchen Cam Kapaklı Kavanoz 1085cc

35,00 ₺

Paşabahçe Snowbox Kapaklı Saklama Kabı Büyük

27,00 ₺

Paşabahçe Babylon Kavanoz P43163

22,00 ₺

Modatools Şişe Cam Çocuk 450 Ml 11651

19,00 ₺

LoveQ Cam Mantar Kavanoz Ckr-1720-P

32,00 ₺

LoveQ Cam Mantar Kavanoz Ckr-1721-P

38,00 ₺

Cutechef Kitchen 3'Lü Fiyonklu Kırmızı Kavanoz Seti

42,00 ₺

Paşabahçe Garden Kavanoz 1000 Cc

13,00 ₺

Eminem 3'lü Kavanoz Seti

29,00 ₺

Cam Mantar Kavanoz Ckr-1721-P

38,00 ₺

Paşabahçe Babylon Ahşap Kapaklı Cam Kavanoz -Büyük

25,00 ₺

3'Lü Kurdeleli Cam Ekoseli Kavanoz

65,00 ₺

Renga 3 lü Desenli Cam Kavanoz Seti

29,90 ₺

Lav Fresco Kilitli Cam Saklama Kabı 3'lü Set

34,90 ₺

CAM VAKUMLU SAKLAMA KABI 1000 ML

19,90 ₺

Mint Cam Saklama Kavanozu

54,90 ₺

Candy Cam Saklama Kavanozu

54,90 ₺

Kavanoz daha çok turşu ya da reçel gibi yiyeceklerin değişik mevsimlerde tutulmasına olanak veren özel saklama gereçleri arasında yer alıyor. Değişik zamanlarda sağlıklı tüketim gerçekleştirmek için kullanılan kavanozlar, mutfakların vazgeçilmez eşyaları içerisinde bulunmaktadır. Ayrıca baharattan bakliyat çeşitlerine kadar pek çok ürünü sağlıklı koşullar altında uzun süreli tutulabilmesi için değerlendirilir. Günümüzde fonksiyonel yapıları, sağladığı işlevsellik ve görsel çeşitlilik bakımından zengin bir koleksiyon ile kavanozlar tercih imkanı sunuyor. Değişik dizaynlarda hazırlanmış kapaklarıyla kullanım amaçlarına göre dekoratif açıdan farklılık gösteren bu ürünler; alternatifli bir yapı sunmaktadır. Özellikle günümüz tasarımları altında metal kilitli kavanoz çeşitleri, cam ya da ahşap kapaklı ürünler arasından kullanım amacına göre seçim imkanı değerlendirilebilir. Küçük, orta ve büyük boy olarak farklı parçaları bulunan bu ürünler, genelde cam tasarımı altında tercih edilmektedir.

Kavanoz Çeşitlerinin Kullanım Alanları

Kavanoz çeşitlerinin kullanım alanları genellikle değişik baharat çeşitlerini sınıflandırılmasında etkin bir rol üstlenir. Ayrıca kış için hazırlanan turşu ya da salçalar için de büyük bir öneme sahiptir. Ebatlarına göre tercih edilecek olan kavanozlar aynı zamanda mutfaklarda şık tasarımlarıyla göz dolduruyor. Siz de mutfağınızın yapısına, rengine ve eşyaların modeline göre tercih edeceğiniz özel materyallerle hazırlanmış kavanozları, hemen kategori üzerinden çok uygun fiyatlarla sipariş verebilirsiniz. Dekoratif açıdan günümüz modern yapısı ya da klasik tarzı ile seçim şansı verilen kavanozlar, tek ya da set halinde elde edilebilmektedir.

İşlevsel yapıları sayesinde uzun süreli tüketilebilecek farklı yiyecekler, havayla temas etmeden sağlık içinde saklanır. Pirinç, fasulye ya da mercimek gibi değişik bakliyatların yanı sıra kişisel İsteğe göre hazırlanan besinlerin bozulmadan tutulmasına olanak tanıyan bu ürünler, boyutlarına göre dolaplara ya da raflara yerleştirilebilmektedir. Klasik, ahşap; metal ve cam tasarımlı örnekler arasından tercih yaparken, raflara dizdiğiniz kavanozlarla mutfaklarınızda ayrıcalıklı bir tarz oluşturabilirsiniz. Tabi sadece fonksiyonel yapıları ile kavanozlar ön plana çıkmıyor. Çocuk odalarında ya da salonlarda dekoratif amaçlı değerlendiren bu ürünler, günümüzün zengin seçenekleriyle harika bir bütünlük sunuyor.

Birçok Değişik Yiyeceğin Güvenle Saklanabileceği Özel Kavanozlar

Kavanozlar genel olarak reçel ve turşular başta olmak üzere, değişik bakliyatlar ile kış için hazırlanmış salçaların korunmasında etkin bir çözüm sunmaktadır. Ayrıca şeker ya da kahve ve tuz gibi ürünlerinde saklanmasına fırsat tanıyarak, mutfaklarda yaratıcı alanlar oluşturulmasında imkan sunmaktadır. Şekerleme ve kurabiye gibi aperatif olarak çabuk tüketilen yiyeceklerin de saklanmasında etkin bir rol oynayan kavanozlar, bardak tasarımı görünümleri sayesinde de bu tür bir kullanım için değerlendirilebiliyorlar. Yani her açıdan yiyeceklerin saklanmasında, süs olarak değişik yerlerde dekoratif amaçlı değerlendirilmesinde; mutfaklardaki düzenin yakalanmasında ideal çözümler sunan araç gereçler arasında yer alırlar.

Çok Uygun Fiyatlarla Mutfaklarınıza Koyacağınız Şık Kavanozlar

Kavanozlar günümüzde artık sadece sunduğu işlevsel ve fonksiyonel yapıları ile ön plana çıkmıyor. Mutfakların raflarında şık bir görünüm sağlayan, kahvaltıda ya da akşam yemeklerinde kullanırken masaya yerleştirildiğinde etkileyici bir tarz sunan tasarımlarıyla da dikkat çekiyor. Ayrıca pratik kullanımı, özel kilitli sistemleri ile hava almadan yiyeceklerin uzun süreli saklanması açısından büyük bir öneme sahiptir. Orijinal tasarımları ile büyük markaların zengin ürün katalogları arasında tercih yaparken boyutlarına, kullanım amaçlarına ve malzemesine göre değişkenlik gösteren fiyatlarla elde edebilirsiniz. Klasik ve sade modeller, günümüz modern çağını yansıtan estetik tasarımlar; retro veya vintage tarzı dönemini hatırlatan birçok değişik örnekler, kategori üzerinde sizleri bekliyor. Hemen uygun fiyatlarla sipariş verebilir, yiyeceklerin saklanması ve dekoratif amaçlı kullanabileceğiniz ürünlere sahip olabilirsiniz.