Ürün Bulunamadı.

Kız Çocuk Gömlek Fiyatları

Çocuk gömlekleri yetişkin modasında olduğu kadar çocuk modasında da önemli bir yer tutar. Sezonluk koleksiyonlarda önemli bir ürün grubunu oluşturur. Kız çocuk gömlek modelleri ile kız çocuğunuza mevsim gözetmeden, yaz-kış, şık bir tarz kazandırabilirsiniz. Kız çocuk gömlekleri, çocuğunuzun günlük yaşamında tercih edilebileceği gibi, özel günlerde, birlikte katılacağınız davetler, doğum günleri ve yemekler gibi etkinliklerde her tarza kolayca uygulanabilir seçenekleriyle ve uygun fiyatlarıyla sitemizde beğeninize sunuyoruz. Farklı ve dikkat çeken tasarımları ile tercih edilen, kullanılan kumaşların kalitesiyle de ailelerin beğenisini kazanan kız çocuk gömlekleri, kısa kolludan uzun kolluya, kot, oduncu, poplin, triko, ekoseliden düze, papyonludan denime kadar her koşulda ve zamanda giyilebilecek tarzdadır. Onlarca kız çocuk gömlek modeli arasından hem sizin hem de çocuğunuzun hoşuna gidecek alternatifleri, çeşitli model ve renk seçenekleri ile birçok markadan temin edebilirsiniz. Kız çocuklarına sevimli ve çocuksu bir görünüm katan gömleklerimiz, çocukların renkli dünyasını gözler önüne serer.

Fiyatı en uygun kız çocuk gömleklerini, sitemizdeki kız çocuk giyim kategorisi altında yer alan kız çocuk gömlek sekmesine tıklayarak görüntüleyebilirsiniz.

Kız çocuk gömlek çeşitleri nelerdir?

Bunun yanında çocuklarınız için kıyafet tercihinizi etkileyecek görselliğin ve işlevselliğin yanında en dikkat edilmesi gereken konu kumaşların yapısı olmalıdır.

Çocuklarımız göz bebeğimizdir, onlar için her şeyin en iyisini isteriz, bu nedenle gömlek seçiminde cilde zarar vermeyen pamuklu kumaşlar en doğru seçim olacaktır. Naylon ve polyester kumaşlardan üretilen gömleklerin, çocukların kısa süreli giyimleri için tercih edilmesi daha uygun olur. Özellikle cilt hassasiyeti olan çocukların sentetik içerikli giysileri kısa süre giymesi daha uygundur. Çocukların cildine doğrudan temas eden kıyafetlerin pamuk içermesine dikkat edilmesi önerilir. Pamuklu kumaşlarla üretilen kız çocuk gömlek modelleri, yumuşak dokuları ile cilt dostudur, sağlıklıdır. 

Kullanımında rahat hareket olanağı sağlayan, incelikli detaylarıyla göz dolduran çocuk gömlek modelleri, canlı renkleriyle çeşitli kombinlemeler yaparak çocuğunuzun giysi çeşitliliğini arttırmanıza olanak sağlayacaktır. Çiçekli, hayvan figürlü, yazı baskılı, rengarenk seçenekleri bulunan gömleklerle çocuğunuz sevimli bir şıklığa bürünür.