Hippıl Baby Happy Yazılı Kız Çocuk Mont 1 Yaş

93,09 ₺

Fuşya Love Kedili Kız Çoçuk Mont

81,24 ₺

Ücretsiz Kargo

Pembe Love Kedili Kız Çoçuk Mont

81,24 ₺

Ücretsiz Kargo

Midimod Erkek Bebek Mont& Çocuk Mont, İçi Polarlı Mont 1-5 Yaş

49% 198,93 ₺

100,93 ₺

Ücretsiz Kargo

Stokta Yok

Kız Çocuk Mont Fiyatları

Kış mevsiminin en önemli giyim grubu olan kışlık montlar soğuktan korunma ve sağlıklı kalma anlamında büyük bir öneme sahiptir. Yediden yetmişe giyilen montlar ile kış mevsimleri oldukça sıcak ve rahat geçirilir. Kız çocuk mont modelleri kış mevsiminde çocukların üşümemesi için özenle üretilen ürün gruplarıdır. İçi pamuklu mont modelleri dış yüzeyden de yağmur suyuna karşı koruma sağlar. Islanmayan montlar suyu direk atar ve bu sayede çocukların ıslanmasını önler. Birçok farklı modeli bulunan montlar arasından çocukların beğendiği modeller tercih edilerek kış boyunca güvenle kullanılabilir.

Kapüşonlu Kız Çocuk Mont Çeşitleri

Kapüşonlu çocuk mont grupları genelde en çok tercih edilen modellerdir. Kış mevsiminde tam koruma sağlayan kapüşonlu mont modelleri şapkaları ile her koşulda koruma sağlar. Hem yağmuru hem soğuğu kesen kız çocuk şapka, tüylü ve kalın yapıları ile çocukların her türlü korunmasını sağlar.  Fermuarlı ve düğmeli modelleri bulunan kapüşonlu mont modelleri ile her çocuk kış mevsiminde rahat ve mutlu olur.

Kürklü Mont Modelleri

Kız çocukları için üretilen kürklü montlar çocukların beğendikleri giyim ürünleridir. Yumuşak yapısı ve canlı renkleri ile her çocuk bu montları severek giyer. Vücudu saran yapısı soğuğa karşı mükemmel koruma sağlar. Birçok farklı renk seçeneğine sahip mont modelleri ücretsiz kargo seçenekleri ile satışa sunulmaktadır. Online alışveriş rahatlığı ile tercih edilebilecek montlar uzun yıllar boyunca kullanılabilecek kaliteye sahiptir.