Ürün Bulunamadı.

Köpek Bariyeri ve Merdiveni Fiyatları

Evlerin en sadık dostları olan köpeklerin yaşadıkları alanlarda hem güvenliklerinin sağlanması hem de rahat hareket edebilmeleri adına üretilen bir takım ürünler mevcuttur. Köpek bariyeri ve merdiveni çeşitleri de bu ürünler arasında güvenlik sağlayan, sınır koyan malzemelerdendir. Köpeklere eğitim verme aşamalarından başlayarak bariyerler kullanılabilir. Yavru köpeklerin sığabileceği bir alan bırakan açık hava oyun alanları tuvalet eğitimi sırasında köpek sahiplerinin en büyük yardımcılarından bir tanesidir. Bu alan belirleme aracı sayesinde yavru köpeğin kaçma ve kaybolma sorunu da ortadan kalkar. 

Köpek Kapıları 

Köpek bariyerleri arasında bulunan bir başka ürün ise köpek kapılarıdır. Kapılar köpeklerin evlerde ve iç mekânlarda istenmeyen alanlara girişlerini engeller. Kolay bir şekilde monte edilirler ve gerektiği zaman aynı kolaylıkta sökülme şansları vardır. Bariyerler üzerinde insanların geçişini sağlamak için bir kapı sistemi de mevcuttur. 

Köpek Merdivenleri 

Köpek merdivenleri ise köpeklerin zıplayarak ve fiziksel efor ile ulaşamayacakları alanlara rahat bir şekilde çıkabilmeleri için tasarlanmışlardır. Araçlara inip binerken, yüksek alanlara çıkarken kullanılabilirler. Merdiven ve rampa şeklinde olanlar mevcuttur. Bu ürünlerin kullanımı köpekler için son derece güvenlidir ve köpeklere zarar vermezler.

Bağlama Halatları

Bahçelerde bakılan köpeklerin kendi alanları dışına çıkmamaları için bağlama halatları kullanılır. Bahçenin genişliğine ve köpeğin ulaşması istenen maksimum uzunluğa göre bağlama halatının uzunluğu belirlenir. Böylece köpek kendi alanı dışına çıkamaz.