Mytag Mikroçipli Tasma Künyesi

97,02 ₺

Ücretsiz Kargo

Lazer Kazıma Köpek Künyesi İsme Özel

17% 35,27 ₺

29,39 ₺

Ücretsiz Kargo

Köpek İsim Künyesi Aynalı Pleksi

17% 35,27 ₺

29,39 ₺

Ücretsiz Kargo

Köpek künyesi kaliteli tasarıma sahip olan ve hayvan dostlarınız için büyük önem taşırken sizlere de geniş yelpaze altında keyifle seçim şansı sunuyor. Özellikle köpek ve kedilerinizin kaybolmaması adına isimlik çeşitleri büyük öneme sahiptir. Genelde arka kısmına isim soy isim, adres ya da telefon numarası yazılabilmektedir. Özel alan yaratılan bu kısım sayesinde, herhangi bir durum karşısında can dostumuz kaçtığı ya da kaybolduğu zaman, onları bulan kişilerin size ulaşmasına fırsat verebilirsiniz.

Bu sayede yıllarca beslediğiniz ve canınız gibi baktığınız dostlarınıza yeniden kavuşma şansını elde edebilirsiniz. Şık tasarımlarla farklı model yapıları altında tasarlanan bu ürünler, tasmaya rahatlıkla yerleştirilebilmektedir. Ayrıca güvenlik aksesuar çeşitleri de farklı amaçlar altında kullanılabilecek geniş yelpaze imkanı sunuyor.

Kedi ve Köpekler İçin Özel İsimlik Çeşitleri

Bazı insanlar evde kedi beslemesini çok severken bazı kişiler daha yakınlık kurabilecekleri köpekleri tercih eder. Ancak bu iki sevimli can dost için en tehlikeli ortak durum kaybolmalarıdır. Bir anlık hatanızdan ya da gözünüzden kaçması ile kedi ve köpekler evden uzaklaşabilmektedir. İşte böyle durumlarda başka birinin onları bulduğunda size ulaştırması için isimlik çeşitleri büyük öneme sahiptir.

Genelde bu ürünler görsel açıdan kedi ve köpek yüzleri ile tasarım haline getirilmektedir. Farklı renklerle değişik süslemeler altında hazırlanmış köpek künyesi, hayvanınızın da çok sevmesine olanak vermektedir. Tasma kısmına kolaylıkla monte edilen bu ürünler, kaliteli malzeme yapısı ve önemli markalar dahilinde kategori bünyesinde sizleri bekliyor. Ayrıca dilediğiniz tüm ürün yelpazesi adına isimlik & güvenlik aksesuarları içerisinden keyifli bir tercih gerçekleştirebilirsiniz.

Özel Güvenlik Aksesuar Çeşitleri

Güvenlik aksesuarları özellikle köpekler için kullanılır. Evinizin bahçesinde veya ev içerisinde yaşayan köpekler adına uyarı niteliğinde bazı levhalar kullanılabilmektedir. Evinize ve iş yerlerinize misafir olarak gelen kişilerin dikkat etmesi için uyarı levhaları yerleştirilebiliyor. Bu levhalar üzerinde genelde ‘’dikkat köpek var’’ yazısı yer almaktadır. Bir köpek resmi ile de şekillenen bu ürün çeşitleri, ayrıca hırsızları da uzak tutma olanağı vermektedir.

Ayrıca farklı amaçlar altında kullanılan yaka çeşitleri de değerlendirilmektedir. Özellikle kedi ve köpeklerin farklı amaçlar altında ameliyat olmasıyla beraber, dikişli kısma zarar vermemesi için yakalar kullanabilmektedir. Köpeğe herhangi bir zarar vermeyen bu güvenlik aksesuarları, güven içerisinde kullanılabilir.

Özel Teknolojik Yapıya Sahip İsimlik & Güvenlik Aksesuarları

Özellikle kedi ve köpekler için belirli bir alan yaratma imkanı sağlayan özel tasarım pet takip ürünleri bulunmaktadır. Bu ürünler herhangi bir alan sınır ihlali yaptıklarında veya başka bir durum söz konusu olduğu zaman, can dostunuza anında müdahale imkanı tanımaktadır.

Aynı zamanda ışıklı veya ses çıkaran birçok tasarım kapsamında da değişik teknolojiye sahip ürünleri değerlendirmemiz mümkün. Bütün bu ürün çeşitleri kedi ve köpeklerin sağlıklı şekilde, yanınızda kalmasına olanak tanımak için tasarlanmaktadır. Kategori bünyesinden çok uygun fiyatlar ile geniş bir yelpaze 6 köpek isimlik ve güvenlik aksesuarları arasından seçim gerçekleştirebilirsiniz.

Dişi ya da Erkek Olarak Her Cinse Göre Ürünler

Fiziksel açıdan önemli avantajlar sağlayan isimlik ve güvenlik aksesuarları, aynı zamanda görsel olarak da geniş bir yelpaze altında sunulmaktadır. Kedi ve köpeklerin erkek ya da dişi olmalarına uygun şekilde harika renkler ve tasarımlarla hazırlamış modeller arasından seçim yapılabilir.

Ayrıca sevimli dostlarımızın cinsine, yaş grubuna, ebatlarına ve boyutlarına bağlı olarak kullanabileceğiniz ürünler bulunmaktadır. Yüksek kalitedeki malzeme yapısı ile hazırlanmış, rahat kullanım imkanı sağlayan bu ürün çeşitleri çok uygun fiyatlarla sizleri bekliyor. Dilediğiniz tasarımı seçebilir ve güvenle sevimli dostlarınızda kullanabilirsiniz.