Kravat I M Sıngle Pembe

66,56 ₺

Kravat Saten Kırmızı

77,97 ₺

Kravat Saten Neon Yeşil

77,97 ₺

Müzikli Piyano Kravat Hayvan

34,99 ₺

Kravat Saten Koyu Mavi

77,97 ₺

Kravat Saten Beyaz

77,97 ₺

Kravat Saten Fuşya

77,97 ₺

Müzikli Piyano Kravat Rakam

34,99 ₺

Zaım Aksesuar Kravat Maşası

15% 58,70 ₺

49,90 ₺

Zaım Aksesuar Kravat Maşası

15% 58,70 ₺

49,90 ₺

Zaım Aksesuar Kravat Maşası

15% 58,70 ₺

49,90 ₺

Zaım Aksesuar Kravat Maşası

15% 58,70 ₺

49,90 ₺

Kutulu Pilli Müzikli Kravat Notalı

34,99 ₺

Erkek kravat modelleri evrensel erkek modasının vazgeçilmeyen aksesuarları arasında yer alıyor ve erkekler için en ideal hediyelik eşya seçimleri arasında ilk sırada yer alır. Kol düğmesinden mendile, hediye setlerinden farklı desen seçeneklerine kadar farklı ürünlerle kombin yapılan kravatlar, kişinin stilinin en belirgin temsilcisidir. Yaş, zevk, vücut ölçüleri ve alışkanlıklar kravat seçiminde ön plana çıkan kriterler arasında gösterilebilir.

Resmi Toplantı ve Davetlerin Renkli Tercihi: Kravatlar

Özellikle resmi toplantılar ve davetlerde kullanılan takım elbiselerin görüntüsünü tamamlayan ve duruşu destekleyen erkek kravat modelleri, mendil ve kol düğmesi ile uyumlu olarak seçilebilir. Farklı kategoriler halinde tüketicinin beğenisine sunulan yüzlerce model arasından aradığınız ürüne daha hızlı ulaşabilmek için filtre seçeneklerini kullanabilirsiniz. Renk, kumaş ve genişlik ölçüsüyle birbirinden ayrılan ürünler, yaşam tarzının dışa yansımasıdır. Yapılan araştırmalarda ilk defa tanışılan bir erkekte en dikkat çekici unsurun kravat olduğu belirlenmiştir.

Her Zevk ve Bütçeye Özel Kravat Seçenekleri

Klasik kravattan ziyade daha yaratıcı ürünlerden hoşlananlar; örgü, ince, modern ya da mendilli kravat kombinlerinden faydalanabilirler. Sezon renk, desen ve genişliklerinden etkilenerek günlük kıyafetlerin daha alımlı durması için modern tercihlerden faydalanılabilir. Özellikle çalışan erkeklerin her gün taktığı kravatlar, çok çabuk lekelenebileceği için her erkeğin dolabında sayısız kravat olması önerilir.

Aynı zamanda bir yaşam tarzı göstergesi olarak kullanılabilecek olan modeller; düz, renkli, çizgili, ekoseli ve kendinden desenli gömleklerle uyumlu olarak takılabilir. Erkeklere özel aksesuar dendiği zaman akla gelen ürünler, birbirinden bağımsız olarak seçilen kıyafetlerin uyumlu bir şekilde kullanılmasına yardımcıdır. Giysilere sadece heyecan katmakla kalmayan aynı zamanda da renklendiren kravat modelleri, ceketle birleştiği zaman spor veya klasik ya da şıklığın temsilcisi olacaktır.

Birbirinden Özel Kravat Modelleri

Sitemizde satışa sunulan kravat modelleri sezon modasına ve renklerine göre özel olarak seçilmektedir. Keyifli bir online sipariş deneyimi yaşamak istiyorsanız hemen kendiniz, partneriniz ya da iş arkadaşlarınız için özel bir hediye seçimine başlayabilirsiniz. Kadınlarla kıyaslandığı zaman son derece dar bir aksesuar seçim şansına sahip olan erkekler, zahmetsiz bir alışveriş imkanıyla kendi tarzlarını net bir şekilde ortaya çıkarmayı başarabilirler. Güvenilir, kolay ve hızlı işlem seçenekleri sayesinde vitrinlerde görüp beğendiğiniz stili kendi üzerinizde uygulayabilirsiniz.

Özellikle şıklık yarışında rakiplerinden bir adım öne geçmek isteyen erkeklere özel koleksiyonumuzu inceleyebilir, kravata ek olarak seçeceğiniz kol düğmesi ve mendille göz dolduracak bir şıklık yaratabilirsiniz. Erkek aksesuarı dendiği zaman ilk akla gelen kravat modelleri, imajın net bir şekilde ortaya çıkması için kullanılır.

Kravat Satın Alırken Nelere Dikkat Etmek Gerekir

Kravat kullanıcılarının satın alma aşamasında en çok dikkat etmeleri gereken konu; seçilen ürünün gömlek renginden bir ton daha koyu olması gerektiğidir. Klasik renklere sahip takım elbiselerle göz alıcı tonlar tercih edilerek yaratıcı bir stil ortaya konabilir. Özel günler, yılbaşı ve doğum günlerine özel olarak hazırlanan erkek aksesuar seti ile karşınızdaki kişiyi her zaman mutlu etmeyi başarabilirsiniz. Farklılığını bulunduğu her ortamda dışarıya yansıtmak isteyenler, bürünecekleri yenilikçi stille kendilerinden söz ettirebilirler.

Modayı yakın takip eden ve bu özelliğini attığı her adımda göstermek isteyenlerin kravat seçimlerinde titiz davranmaları ve tercihlerini her zaman yaratıcı modellerden yana kullanmaları tavsiye edilir. Düz, kareli, çizgili ya da nopeli gömlekler için kravat seçerken cesaretinizi ortaya koyabilir ve elde ettiğiniz uyumlu bütünlükle klasik bir takım elbisenin bambaşka bir havaya bürünmesini sağlayabilirsiniz. Erkek giyim ve aksesuar seçeneklerinin yer aldığı kategori üzerinden yeni ürünler seçebilir ve güncel trendleri üzerinizde uygulayarak öncü konuma geçebilirsiniz.