Ürün Bulunamadı.

Laminasyon Makinaları & Malzemeleri

Ofis gereçlerinin bir numaralı ihtiyaçları evraklar ve koruyucu materyallerdir. Her türlü dokumanı laminasyon malzemeleri ile kaplayarak uzun süreli şekilde saklamak ve korumak mümkündür. Laminasyon makinaları & malzemeleri kategorisine ofis makineleri ve laminasyon adına birçok farklı ürünü bulmak ve satın almak mümkündür. Uygun fiyat seçenekleri ile satışa sunulan ürünler ile her türlü gerekli evrak ve dokümanı diş etkenlerden korumak mümkün olur. 

Dikkat Çekici Laminasyon Ürünleri 

Laminasyon malzemeleri ürünlere göz alıcı görünüm katmak ve korumak için tercih edilir. Güneş ışığından, sıvıdan ve mürekkepten koruyan laminasyon malzemeleri PVC malzemeden üretildiği için uzun vadede evrakları korur. Şirketin prestijini koruyan ve çalışmaların özenli olduğunun bir göstergesi lamine edilmiş ürünlerdir. Şeffaf yüzey sayesinde her türlü kağıt evrakın güvende olmasını sağlar. 

Laminasyon Filmleri 

Laminasyon makinaları ile bire bir uyum gösteren filmler A4 ve A3 gibi farklı boyutlara uyacak özelliklerde üretilir. Belirli bir kalınlıkta üretilen filmler kâğıt ile bütünleşir ve mükemmel bir koruma sağlar. Toplu paketler halinde satılan filmler uygun fiyatlı olması nedeni ile oldukça ekonomiktir. Makinaya yerleştirilen filmler ve evraklar son derece düzgün bir şekilde lamine olur ve makinadan çıkar. Parlak kâğıt özelliği rahat kullanım sağlar. Isıya karşı dayanıklı olması sayesinde her türlü ısıl işleme karşı koruma sağlar. Uyarı levhaları için de tercih edilen laminasyon makinaları özellikle işyerlerinde gerekli olacak her türlü uyarıyı uzun yıllar boyunca kullanmak açısından ideal bir tercihtir.