Bio Asia Aloe Vera Özlü Dudak Dolgunlaştırıcı

33,32 ₺

Diamond Rose Lip Plumper Gloss No 3

45% 117,40 ₺

64,57 ₺

Ücretsiz Kargo

Diamond Rose Lip Plumper Gloss No 2

45% 117,40 ₺

64,57 ₺

Ücretsiz Kargo

Lip Gloss(Dudak Parlatıcısı) Çeşitleri ve Fiyatları

Lip glossun kelime anlamı yukarıda da belirtildiği gibi dudak parlatıcısı demektir. Lip gloss ürünleri makyaj yapmayı seven kadınların vazgeçilmezleri arasında yer alır. Ürüne olan ilgi yoğun olunca kozmetik firmalarının bu alanda ortaya koyduğu çeşitler de bir o kadar fazladır. Dünyaca ünlü markaların farklı renk seçeneğinde ve farklı fiyatlarda çokça lip gloss ürünü vardır. Dudak parlatıcıları likit halindedirler ve dudakların daha dolgun ve alımlı gözükmesini sağlarlar. Tek başına bile kişiyi bakımlı gösterme etkisine sahiptir.

Işıltılı Lip Gloss

Dudaklara ekstra ışıltı katan, abartılı makyajı sevenler için ideal bir dudak parlatıcısıdır. Tek başına kullanılacağı gibi ruj üzerine de sürülebilir. Bütün dudak parlatıcılarının aplikatörleri yumuşak ve kolay kullanıma uygun olarak tasarlanmıştır. Farklı renk seçenekleri mevcuttur.

Mat Lip Gloss

Hafif makyaj severlerin ve ten uyumunu göz önünde bulunduranları tercih ettiği dudak parlatıcısı grubudur. Adından da anlaşılacağı üzere parlak ama mat görünüm veren renklerden üretilir. Doğal makyajların tamlayıcısı bir ürün olma özelliğine sahiptir. Makyajın bütünü ve kişinin tercihine göre seçilebilecek birden fazla çeşidi vardır.

Meyveli Lip Gloss

Çilek, muz, portakal, kivi gibi daha birçok meyve aromasından formule edilmiş dudak bakımı ürünleridir. Dudakların çatlamasını önleyen ve olası çatlaklara karşı iyileştirici bir özelliğe sahip olduğundan makyaj amacından çok bu yönlü tercih edilmektedir. Makyaj ürünü olarak da onarırken ışıl ışıl bir görüntüyü de sağlamaktadır.