Ürün Bulunamadı.

Mayo bebek bezi, hem fiziksel aktivite olarak hem de her açıdan gelişimi konusunda bebekleri yüzdürmeye olanak sağlayan bir üründür. Bebeklerin küçük kazaları denizde veya havuzda yaşama tehlikesi, ebeveynleri tedirgin edebilmektedir. Bu konuda normal mayolar bebekleri koruma altına almaz. Gün içerisinde kullanılan bebek bezleri ise suyu çok çabuk emer ve yaşanan ağırlık ile bebeği suyun altına doğru çeker.

Yaz aylarını bebeğiniz ile beraber daha keyifli şekilde geçirebilmek içinse, farklı özelliklere ve tasarımlara sahip mayo bebek bezi çeşitleri arasından tercih gerçekleştirebilirsiniz. Böylece sahil yerlerinde havuz ve denizin keyfini bebeğiniz sizinle beraber sonuna kadar çıkarabilir. Bu konuda kategori üzerinden geniş bir yelpaze altındaki ürünler arasında, beden ve boya uygun şekilde seçim yapabilirsiniz.

Bebekler İçin Özel Hazırlanmış Mayo Bebek Bezlerinin Özellikleri

Düzenli olarak gün içerisinde kullanılan bebek bezinin denizde veya havuzda kullanılması uygun değildir. Çocuk bezinin emici özelliği nedeniyle şişme yaratabilir, ortaya çıkan ağırlık ile beraber su içerisinde bebeğe rahatsızlık verebilir. Ayrıca bebeğin tuvaleti büyük oranda sızıntı yapar ve bu da eğlenceli geçecek zamanın kötü bir duruma girmesine sebep olur. Özel tasarım altında hazırlanmış mayo bebek bezi ise, tüm bu etmenleri bertaraf edecek yapıya sahip olarak sunulmaktadır.

Özel bacak ve bel bariyeri sayesinde sıkıntıya mahal vermeden güvenli şekilde bebeğin denizde veya havuzda zaman geçirmesine fırsat tanımaktadır. Bu konuda elde edebilecek 2 farklı mayo bebek bezi bulunmaktadır. Tek kullanımlık olanlar ya da sürekli kullanım imkanı veren mayolar arasından seçim yapılabilir. Paket halinde satılan tek kullanımlık mayo bezler, kullanıldıktan sonra atılır. Yeniden kullanılabilen mayo bez çeşitleri ise, yıkandıktan sonra kurutularak tekrar değerlendirilebilir hale gelmektedir. Denizde veya havuzda bebeklerin kakasını tutmak için özel tasarım altında hazırlanmış ürünlerdir.

Mayo Bebek Bezlerini Kullanırken Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar

Özel tasarım altında hazırlanmış mayo bebek bezi çeşitleri, yalnızca suda kullanım için üretilmiştir. Bu sebepten dolayı bebeğinize denize veya havuza girmeden hemen önce giydirmeniz önemlidir. Nitekim suya girmeden bebeğinizin altına yapmasıyla mayo bezler sıkıntı yaratabilir. Öyle ki bu ürünler emici özelliğe sahip yapıda değildirler. Fakat su içerisinde bebeklerin rahat şekilde eğlenmelerine olanak tanıyacak bir ayrıcalık tanır.

Herhangi bir sızıntı yaşatmaz ve güvenli şekilde bebeğinizle beraber eğlenceli bir vakit geçirebilirsiniz. Eğer tek kullanımlık bebek bezini tercih ediyorsanız, özellikle mutlaka plaj alanlarında yanınızda bebek bezi torbası getirmeyi unutmayın. Böylece uzun süreli tatiliniz içerisinde sorunsuz şekilde ailece keyifli bir zaman geçirebilirsiniz.

Havuz ve Deniz İçin Özel Mayo Bebek Bezi

Henüz tuvalet eğitimi almamış olan ve deniz veya havuza çok vakit vakit geçiren bebekler için, mayo bebek bezi büyük bir ayrıcalık sunmaktadır. Oldukça sıkı bir tasarıma sahip yapısı nedeniyle rahatlıkla bebekler suda vakit geçirebilmektedir. Ancak bu konuda dikkat edilmesi gereken en önemli husus mayo bezlerinin dar ne de sık olmasıdır. Çok sık ürünleri tercih etmemeniz, bebeklerin cildinin farklı noktalarında kızarıklık oluşmasına engel olur. Tabii çok gevşek olmaması daha önemlidir ki, böylece mayo bebeğinizin altından çıkmak güvenli suda sizinle beraber zaman geçirebilirsin.

Uygun Fiyatlarla Farklı Tasarımlar Altında Özel Mayo Bebek Bezleri

Fiziksel açıdan sunduğu birçok ayrıcalık ile beraber, mayo bebek bezi sayesinde bebekleriniz denizde veya havuzda güvenle yüzebilir. Ayrıca görsel açıdan da şirin yapıları bulunan bu ürünleri, kategori bünyesinde çok uygun fiyatlarla elde edebilirsiniz. Tasarım itibariyle değişik renk ve modeller altında, üstelik çok uygun fiyatlar üzerinden hemen sipariş vermeniz mümkün.