Fiyat Aralığı

Marka

Beden / Numara

Renk

0 Ürün Listeleniyor

    Aramnıza uygun ürün bulunamadı. Lütfen yeni bir arama yapınız.
  • Açıklama
  • Diğer Kategoriler

Minder

Evlerin oturma odaların, misafir kabul salonlarında ve yeni yeni popüler olmuş şark köşelerinde kullanılmaya başlanan minder çeşitleri ilgili kategorilerde yeni sahiplerini beklemektedir. Rahatlık ile estetiği bir potada eriten bu ürünler oturma gruplarından çok daha ucuz ve minimal tasarımlara açık olduğu için tercih edilmektedir. Ürün görsellerini önce inceleyip sonra sipariş vermek mümkündür. Artan rağbet oranı ile birlikte minder ürünlerindeki çeşitlilik de gözle görülür oranda artmıştır.

Otantik Desenli Minderler ile Yeniliği Yakalamak Mümkün

Yatay ve ince çizgiler ile birlikte koyu tonlu renklerin kullanıldığı otantik desenli minderler ilk seçenekler arasında yer alıyor. 10 santimetre kalınlığındaki süngeri konforlu kullanımlar için ideal bir ölçü sunmaktadır. Büyük bir kısmı pamuk kumaşından imal edilen bu minderlerde diğer kumaş seçenekleri şönil ve polip olarak tasarlanmıştır. Nostaljik özelliği de bulunan otantik desenli minderler Rustik ve Vintage tarzında yeniden dekore edilen evler için değerlendirilebilir.

Her Beğeniye Uygun Çok Amaçlı Minderler

Fermuarlı bir yapıya sahip olan çok amaçlı minderler evlerin her odası için düşünülebilir. Dijital baskı sayesinde birçok farklı desene de ev sahipliği yapmaktadır. Desenler geometrik figürlerin iç içe geçip halkalar oluşturması sonucu renkli görüntüler içeriyor. Üçgen, kare ve silindir biçimindeki bu modeller minderlerin diğer mobilyalar ile birlikte uyum içerisinde kullanılmasını da kolaylaştırıyor. Yumuşak bir dokuya ve büyük bir ebada sahip olduğu için sadece oturma alanı değil dinlenme ve yatma alanı olarak da kullanılabilecek kadar çok yönlü ürünler. Boncuk silikon malzemesinin olanca kalitesini yansıtan bu minderler, şıklığın ve konforun ortak noktasında satışa çıkarılmaktadır.

Çift Taraflı Minderler ve Ürün Özellikleri

Halılardan sonra çift taraflı olarak tasarlanan ve çıktığı ilk günden bu yana müşterilerin ilgisini minderler bu kategoride yer alıyor. Alt ve üst kısımlarında farklı desenler kullanılması tek üründe iki ürün çeşitliliği arz etmektedir. Bir tarafı kirlendiği zaman diğer tarafa çevrilerek pratik bir şekilde kullanılabilir. Aynı zamanda dekoratif zenginlik ve bütünlük açısından da tamamen isteğe bağlı olarak ters çevrilmesi mümkündür. Kılıfları ile birlikte satışa çıkarılan minderlerin temizliği de son derece kolaydır. Kılıflar kolaylıkla sıyrılıp çamaşır makinelerinin hassas yıkama programlarında temizlenebilir. Çift taraflı minderlerde bir diğer önemli avantaj fermuarının gizli tutulmasıdır. Böylece salonlarda dahi otantik bir tercih olarak değerlendirilebilir. Bu ürünlerde kullanılan tekstil boyaları hiçbir şekilde kansorejen içermez ve insan sağlığını riske atacak faktörlerden uzaktır.

Katlanabilen Yatak Minderleri

İç malzemesinde sünger kullanıldığı için rahatlıkla katlanabilen bu yatak minderleri ergonomik kullanım talebinde olan müşterilerin tüm ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Krem, siyah ve kahve gibi ana renklerin yanı sıra mor, mavi ve pudra gibi alternatif renk seçenekleri de ürün kataloglarında alıcıların beğenilerine sunulmaktadır. Katlanabilir olduğu için çok az yer kaplar ve misafir ağırlama süreçlerinde de ev sahiplerine yardımcı olur. Aynı zamanda hem yatak hem de koltuk olarak kullanılabilen bu yatak minderleri çok yönlü bir hizmet kalitesine sahiptir.

Şezlonglara Özel Minder Seçenekleri

Şezlongların çok daha kullanışlı bir hale getirilmesi için üretilen minderler tekli ve toptan satın alınabilir. Çift fermuar sistemi sayesinde otelcilik ve kumsal alanında iş yapan firmalar da bu minderleri pratik şekilde kullanabilirler. Maksi model dikişlerinin profesyonel bir şekilde kullanıldığı bu son derece modern minderler, aynı zamanda su geçirmez özellikleriyle de havuz kenarlarında da rahatlıkla tercih edilebilir. Cırt bant ve bağcık seçenekleri ile beraber dayanıklı bir imaj çizen şezlong minderleri polyester kumaşının tüm özelliklerini yansıtmaktadır.