4 Adet Makaralı 1 Mm Şeffaf Esnek Misina İpi Silikon Misina Boncu

58,79 ₺

Stokta Yok

Misina İpi Fiyatları

Bir diğer adı balıkçıların kullandığı olta ipi anlamına gelen misina ipi, balıkçılık faaliyetlerinin olmazsa olmaz ürünüdür. Balığa çıkan balıkçılar yanlarında götürdükleri oltalar ile balık avlar. Oltalar için özel olarak üretilen misina ipleri kaliteli olmaları nedeni ile tercih edilir. Naylondan yapılması nedeni ile kopmayan bu ipler en dayanıklı ip türüdür. Oldukça sert olan bu ipler saydam bir yapıya sahiptir ve birden fazla kalınlıklarda satışı bulunur. Gerdirme kuvvetine karşı oldukça dayanıklı olan bu ürünler yapay sentetik ürünler ile iyice sertleştirilir ve özel olarak üretilir. Kusursuz bir kullanıma sahip olan ipler uygun ve avantajlı paket seçenekleri ile satın alınabilir. Farklı gramaj seçenekleri ile satışta bulunan ürünler sadece balıkçıların değil aynı zamanda günlük yaşamın da birçok farklı alanın da tercih edilmektedir. 

Her Kullanıma Uygun Misina İpleri 

Misina ipleri oldukça geniş bir kullanım ağına sahiptir. Özellikle bijuteri sektörü misina ipine oldukça sık olarak ihtiyaç duyar. Takı ve tokalarda kullanılan misina ipleri kaliteli olması ve rahat kullanılabilmesi nedeni ile sıklıkla tercih edilmektedir. Tasarımcılar kullandıkları misina iplerine birbirinden güzel boncuklar dizer ve birbirinden güzel ürünler ortaya çıkartır. Dayanıklılığı ile on plana çıkan misina ipleri ücretsiz kargo seçenekleri ile oldukça avantajlı şekilde satın alınabilir. 

Ambalaj paketleme için tercih edilecek çuvaz  ipleri de her sektörün tercih edeceği kaliteli ve güvenilir ürünler arasında yer almaktadır. Güvenilir alışveriş seçenekleri ile ürünler tercih edilebilir.