Ürün Bulunamadı.

Moda & Tasarım Kitapları ve Fiyatları

Moda tasarım kitapları, moda ve tasarımla alakalı olarak kaleme alınan eserlerdir. Bu eserler moda takipçileri ve moda tasarımcıları tarafından ilgiyle okunan kitaplar ve dergilerdir. Lazımbana sizin için uzman kişiler tarafından kaleme alınmış olan moda tasarım kitaplarını ve dergilerini bir kategori altında toplamıştır. Bu kaynaklara en uygun fiyatlarla sahip olmak isterseniz Lazımbana’yı ziyaret edebilir hızlı ve güvenli alışverişin tadını çıkarabilirsiniz.

Moda Tasarım Çizim Kitapları

Moda tasarım çizim kitap ve dergileri moda tasarım öğrencilerinin ellerinden düşürmedikleri başucu kaynaklarıdır. Bu çizim kitapları sayesinde alanla ilgili gelişmelerden haberdar olmakla beraber yeni çizim teknikleri de öğrenilip geliştirilebilmektedir. Yapılan incelemeler neticesinde eldeki kaynaklar genişletilerek marjinal bir koleksiyon elde edilebilir.

Moda Tasarım Dergileri

Moda sürekli değişmekte ve gelişmektedir. Süreli yayınlar olarak geçen dergiler güncel olan kaynaklardır. Modada oluşan değişimleri en güvenli takip etme yolu da moda tasarım dergilerinden geçmektedir. Modayı ilgi duyanların evinde ofisinde ya da kişisel bakımında modaya uyum sağlayan insanların en çok tercih ettiği moda tasarım dergileri sunduğu eşsiz bilgi ve içeriklerle ufkunuzu genişletecek eserlerdir. Moda dünyasının ünlü isimlerinin kaleminden çıka tüyolarla hayatınızda yeni dokunuşlar yapabilir, yaşam alanlarınızı son modaya uygun hale getirebilirsiniz.