Hacı Murat 124 Model Çek Bırak Araba Sarı

12% 169,90 ₺

149,90 ₺

Ücretsiz Kargo

Polis Metal Çek Bırak Araba Mavi /

149,00 ₺

Ücretsiz Kargo

Hot Weels 10 Lu Araba Seti

449,99 ₺

Ücretsiz Kargo

100 Adet Kristal Octagon Ve Toptaş Taşı Halkası 1.sınıf

27,80 ₺

Urt004-001 Ambulans Şehrin Kırılmazları

79,99 ₺

Toyota Pick-Up

176,40 ₺

Ücretsiz Kargo

Model Araba

Model arabalar, geçmişten bu güne üretilmiş bulunan tüm araba markalarına ait modellerin minimalize bir şekilde imal edildiği ürünlerdir. Orijinal detaylarına sadık kalınarak birebir şekilde imal edilen model arabalar, statik ve dinamik olarak iki farklı çeşide sahiptir. Statik olanlar genellikle montajlanmış bir şekilde satışa sunulurken, demonte olarak alınarak sonradan da monte edilebilmektedir. Genellikle bir kaide üzerine konularak sergilemek amacıyla alınan model arabalar, koleksiyon meraklıları tarafından da büyük ilgi görmektedir.

Dinamik model arabalar ise, genellikle demonte olarak satışa sunulur. Kullanıcı tarafından monte edilebilen bu tür arabalar, modifikasyona da açık ürünlerdir. Benzinle ve elektrikle çalışan modellere de sahip olan model arabalar, çocuklar için de mükemmel oyun araçlarıdır. Küçük olan şeylerin insanlara sempatik görünmesi, model araba kullanımını yaygınlaştırmaktadır. Özellikle üretilmiş olup da kullanımdan kaldırılmış olan araçların modelleri büyük ilgi görmektedir. Birçok farklı mekânda dekor malzemesi olarak kullanılan model arabalar, internet üzerinden oldukça uygun fiyatlarla temin edilebilmektedir.

Klasik Model Arabalar

Klasik modeller, daha çok günümüzde kullanılmayan veya çok az kalan arabaların birebir şekilde kopyalanmasıyla üretilmektedir. Oldukça parlak renklerle boyanarak görsel birer sanat eserine dönüştürülen klasik arabalar, 3 yaş üzeri çocukların en fazla severek oynadığı oyuncaklar arasında bulunmaktadır. Klasik araba severlerin ve koleksiyoncuların da gözdesi olan klasik model arabalar, direk kurulu olarak alınabildiği gibi demonte bir şekilde alınarak evde de monte edilebilmektedir. Birçok kişi tarafından vazgeçilmez bir tutku haline gelen model araçlar, dekor olarak da kullanılmaktadır. Genellikle küçük platformlar üzerine konularak sergilenen model arabalar, ev ve ofislerde yaratılan köşelerde ilgi çekici ve dekoratif görünümler oluşturmaktadır. Klasik araba düşkünlerine nostalji duygusunu tattıran klasik model arabalar, internet üzerinden oldukça uygun fiyatlarla temin edilebilmektedir.

Lüks Model Arabalar

Hız ve marka düşkünlerinin araba sevgisini tatmin etmesi adına üretilen yeni model arabalar, şık ve pırıltılı görünümleriyle mükemmel görseller oluşturmaktadır. Günümüzde en üst model olup herkesin sahip olmak istediği arabaların birebir kopyası olarak üretilen modeller, özellikle 3 yaş üzeri erkek çocukların en sevdiği oyuncaklar arasında yer almaktadır. Bazı modeller elektrik veya benzinle çalışabilecek şekilde tasarlanan lüks otomobiller, Koleksiyon amacıyla da tercih edilmektedir. Kaliteli malzeme kullanımı, canlı renkler ve minimalist şirinlikleri sebebiyle büyük beğeni toplayan ürünler, her türlü mekânda sergilenerek görsel zenginlik oluşturmaktadır.

Çocukların renkli dünyalarını daha da coşkulu bir hale getiren model arabalar, polis, itfaiye, askeri araç, kamyon, tır, vinç vb. gibi farklı şekillerde de imal edilmektedir. Çocukların keyifli oyun saatleri geçirmesine olanak sağlayan model arabalar, birçok yetişkinin de ilgi alanları arasında yer almaktadır. Özellikle demonte olarak sipariş verilerek evde monte edilebilen ve modifye edilmeye uygun ürünler, hobi sahipleri tarafından büyük ilgi görmektedir. Gerek çocukların oyun ihtiyaçlarının karşılanmasında gerekse koleksiyoncuların taleplerine yönelik olarak üretilen lüks model arabalar, kapıları ve motor bölümleri açılabilir çeşitleriyle büyük ilgi görmektedir. İç dizaynları ve motoru birebir aynı olarak yapılan tüm model arabaların tamamı, lisanslı ürünlerden oluşmaktadır. Bu sebeple orijinalliği ve kalitesi garanti kapsamında olan model araçlar internet üzerinden ev konforunda sipariş edilerek temin edilebilmektedir. Kargo yöntemiyle teslimatı yapılan ürünler, 2-3 iş günü içerisinde kullanıcı adreslerine teslim edilmektedir. Siz de nostalji yapmak veya günümüzün en hızlı model arabalarına sahip olmak istiyorsanız, internet üzerinden ürün satışındaki en güvenilir adreslerden biri olan lazımbana.com mağazalarından ürün siparişi yapabilirsiniz.