Motosiklet Tulumu

Fiyat Aralığı

Marka

Beden / Numara

Renk

    Ürün Bulunamadı.
  • Açıklama
  • Diğer Kategoriler

Motosiklet Tulumu

Motosiklet Tulumu trafikte motosiklet sürücülerinin güvenliğini sağlayan, olumsuz hava koşullarının zararlı etkilerinden vücudu maksimum koruyan bu ürünler, özel üretim kategorisindedir. Normal elbise ile motosiklet sürenlerle, motosiklet tulumu ile sürme işlemini yapanlar, farklı daha iyi anlıyor. Otomobillere nazaran daha güvenli özelliklere sahip olan bu tasarımlar, güven hissi veren ve motosiklet kontrolünü üst seviyeye çıkaran özel tasarımlardır.

Kullanışlı ve Kaliteli

Fiziki koruma özelliği ile öne çıkan bu ürünler, kadın ve erkek kategorisinde özel olarak üretilmektedir. Renk ve yapısal özellikler, cinsiyete göre farklılık gösteriyor. Vücudu tam olarak sarıyor. Hareket problemi meydana getirmemektedir. Hareket kolaylığı sağlayan motosiklet tulumu seçenekleri, düşme veya darbe gibi durumlarda etkili koruma sağlıyor. Yağmur, kar, dolu ve benzeri bütün olumsuz hava koşullarına karşı özel olarak üretilen bu ürünlerde, vücut dengesi maksimum sağlanabiliyor. Terleme ile birlikte meydana gelen hastalıkları önleyen bu ürünler, ter emici özel kumaş seçenekleriyle tercih ediliyor. Pratik, etkili ve kullanışlı olması nedeniyle, motosiklet severlerin en çok tercih ettiği ürünler arasında yer alıyor.
 
Diğer önemli bir özelliği ile 'görünür' olmasıdır. Trafikte, diğer araçların motosikleti fark etmesi için özel renk seçenekleriyle hazırlanan bu ürünlerde, fosforlu özellikle görünürlüğü maksimuma çıkarıyor. Özellikle otobanda görünür olmak çok önemlidir. Düşme veya sürtünme ile meydana gelen bütün zararlı etkiler, bu giysilerde minimuma düşürülebiliyor.
 
Fermuarlı modellerin yanı sıra cırt cırtlı modeller de bu kategoride satın alınabilmektedir. Bacakları, bel kısmını ve vücudun diğer bütün bölümlerini tam anlamı ile sarmaktadır. Tulum şeklinde olduğu için, giyme işlemleri bacaktan başlıyor. Önce bacaklar giyiliyor. Aşağıdan fermuar kapatılmaya başlanıyor. Daha sonra kollar giyiliyor ve kalan kısmının kapatılması ile birlikte giyme işlemi tamamlanıyor. Dizlik, bellik, sırtlık ve benzeri aksesuarlarla uyumlu özelliklere sahiptir. Bu tulumlar, küçük, orta ve büyük beden şeklinde üretilmektedir. Bel kısmındaki özel kemer sayesinde, vücudun beden yapısı ile uyum kolaylıkla sağlanabilmektedir. Kemer sistemi sayesinde vücuda tam oturan bu motosiklet tulumu, maksimum sürüş keyfi sunuyor. Tasarım özellikleri, kumaş özelliği ve diğer kategorilerdeki kalite özellikleri, bu ürünlerde fiyatı belirleyen özellikler arasında yer alıyor. Profesyonel işçilik ve özel malzeme kategorisinin bir araya geldiği bu ürünler, sıradan giysilerden çok çok farklı özelliklere sahiptir. 
 
Sıradan elbiselerle motosiklet kullandığınız zaman, düşme ve sürtme gibi olumsuzluklara karşı korunma sağlayamazsınız. Ayrıca ayaz, yağmur, kar ve benzeri olumsuzluklar da sizi etkileyecektir. Bu giysilerin kullanım özellikleri, bütün bu olumsuzlukları maksimum engelleme özelliğine sahiptir.

Uzun Ömürlü Kullanışlı

Estetik yapısının yanı sıra özel kumaş özelliği ile tercih edilen bu tasarımlarda, yağmurluk modelleri de dikkat çekiyor. Nem ve ısı izolasyon özelliğine sahip bu özel giysiler, düşme, sürtünme ve diğer olumsuz etkilere karşı maksimum korunma sağlıyor. Renk seçeneklerine sahip bu tasarımlar, motosikletinizin dış görünüşü ile uyumludur. Motosikletinizin renk ve tasarım yapısına göre istediğiniz tulumu satın alabilirsiniz. Hava alan özel kumaş tasarımı sayesinde, ‘bunaltmayan’ özelliklere sahiptir. Vücudun nefes almasını sağlayan, aynı zamanda olumsuz hava koşullarının etkisini maksimum engelleyen bu profesyonel tasarımlar, kargo seçenekleriyle sipariş edilebiliyor. İstediğiniz bütün etkili özellikleri bir arada bu ürünlerle, motosiklet sürme keyfini sonuna kadar yaşayabileceksiniz. Silinebilir ve yıkanabilir özelliği ile hijyenik özelliklere sahiptir. Renk yapısı, güneş ışınlarından etkilenmez. Soğuk ve sıcak havanın meydana getirdiği mekanik kırılmayı engeller. Bilek kısımlarında, bel kısımlarında ve ayak kısımlarında, vücudu kavrayan özel tasarımlar, kullanım kolaylığı meydana getirmektedir. Her yaştan motosiklet kullanıcısı için özel olarak imal edilmektedir.