Gemici Feneri Dekoratif Mum Asorti

14,72 ₺

Tealight Mum Beyaz 7 gr (100 adet)

37,13 ₺

Suda Yüzen Dekoratif Mum (2 Adet)

13,36 ₺

Şamdan Beyaz (Mumluk-34cm)

50,40 ₺

Şamdan Beyaz (Mumluk 29cm)

36,00 ₺

Şamdan Beyaz (Mumluk 39 cm)

64,80 ₺

TEALİGHT YEŞİL MELEK

17,50 ₺

TEALİGHT YEŞİL SEMAZEN

17,50 ₺

TEALİGHT ALTIN SARISI MELEK

17,50 ₺

TÜRK BAYRAKLI TEALİGHT

20,00 ₺

TÜRK BAYRAKLI TEALİGHT

20,00 ₺

TEALİGHT SİYAH SEMAZEN MUMLUK

17,50 ₺

TEALİGHT KIRMIZI MELEK MUMLUK

17,50 ₺

TEALİGHT BEYAZ SEMAZEN MUMLUK

17,50 ₺

TEALİGHT BEYAZ MELEK MUMLUK

17,50 ₺

TEALİGHT BEYAZ KAR TANESİ MUMLUK

17,50 ₺

Doğal Ağaçtan Kütük Tealight Mumluk

9,90 ₺

Melek Kanatları Mumluk Silikon Kokulu Taş Ve Beton Kalıbı

32,90 ₺

TAŞLI MUMLUK

17,00 ₺

Dekoratif Taşlı Mumluk

15,00 ₺

OZAN UZUN AYAKLI MUMLUK

75,00 ₺

FERFORJE FENER MUMLUK MAVİ

59,90 ₺

Ferforje Fener Mumluk Nostaljik Metal

59,90 ₺

51%
Lazimbana.com 51%

25 Li Kırmızı Tealight Mum

19,00 ₺

39,00 ₺

DEKORATİF KAFES MUMLUK - MAVİ

28,90 ₺

DEKORATİF FENER MUMLUK - PEMBE

23,90 ₺

DEKORATİF FENER MUMLUK - MAVİ

23,90 ₺

METAL EV MODELLİ FERFORJE KÜÇÜK MUMLUK - KIRMIZI

29,90 ₺

Bardak Jel Mum 8 li Paket Mini Boy

14,90 ₺

METAL EV MODELLİ FERFORJE KÜÇÜK MUMLUK - PEMBE

29,90 ₺

METAL EV MODELLİ FERFORJE KÜÇÜK MUMLUK - MAVİ

29,90 ₺

Himalaya Tuz Mumluk

85,00 ₺

Himalaya Tuz Mumluk 3'ü Birden

98,00 ₺

HİMALAYA TUZ MUMLUK - 0,800 gr - 1500 gr.

55,00 ₺

10%
Lazimbana.com 10%

Büyük Duvar Taşlı Yaprak Şamdan Mumluğu Mumluk Meşale

86,31 ₺

95,90 ₺

3 lü Külçe Altın Kaplama Renk Seramik Büyük Kalın Şamdan Mumluk

26,90 ₺

50%
Lazimbana.com 50%

Yüzebilen Küvet Kenarı İçin 100 Adet Tea Light Küçük Mum Mumluk

34,95 ₺

69,90 ₺

Cemile Gümüş Orta Boy Şamdan Mumluk

79,90 ₺

Cemile Gümüş Büyük Boy Şamdan Mumluk

79,90 ₺

Dekoratif mini kütük mumluk

0,90 ₺

Satışa Kapalıdır

Mumluk ve şamdan birçok kez hepimizin kurtarıcısı olmuştur. Elektriğe her zaman güven olmayacağı birçok kez kanıtlanmıştır. Bazen aydınlığa çok ihtiyaç duyulan zamanlarda elektrikler kesilmiş ve karanlıkta oturulmak zorunda kalınmıştır. Fakat çok eski çağlardan bu yana günümüze kadar ulaşmış mumlar, hayatı kolaylaştıran, böylesi dönemlerde yeniden ışığa kavuşma şansı veren insanlığın en önemli parçalarından biridir. Günümüzde ise bunların çok daha yüksek bir aydınlanma gücüne sahip olması için mumluk modelleri ön plana çıkıyor.

Ayrıca mekanlara derinlik katan ve şık bir görünüm sunan tasarımlar, mekana uyum sağlayan ve kişisel zevklere hitap eden modellerle ön plana çıkmaktadır. Özellikle ateş ve duman sorununu çözen ledli mumluk çeşitleri, yaşam standartlarını yukarı çıkararak çok daha konforlu ve güven içinde; elektriğin kesildiği zamanlarda oturma imkanı vermektedir. Duygusal ve romantik anlar yaşamak istendiğinde, özel kutlama günlerinde ya da birçok değişik amaç altında bunlar insan hayatında her zaman yer almaktadır. Bu yüzden farklı tasarımlarla hazırlanmış şık ve kullanışlı mumluklar da aynı öneme sahiptir.

Birbirinden Farklı Mumluk Çeşitleri

Etrafı hem ısıtma hem de aydınlatma görevi üstlenen mumlar, geçmişten günümüze kadar ulaşmış farklı tasarımlarla çok daha büyük bir işlevsellik sunmaktadır. Özellikle led mumların yaygınlaşması sayesinde artık mumluklar çok daha zengin bir kreasyon sunuyor. Ferforje, seramik; cam, ahşap ve metal ile vinil ya da plastik gibi zengin seçenekler arasından tarza uygun tasarımlar seçilebilmektedir. Retro ya da vintage modellerin yanı sıra, klasik seçenekler ve günümüz modern çağına uygun tasarımlar mekanlara muhteşem bir hava katıyor.

Mumluklar genelde üretilirken mumların yapısına uygun olarak hazırlanmaktadır. Günümüz piyasasında çok farklı şekillerde ve boyutlarda mumların olduğu düşünülürse, aynı zenginlik içerisindeki mumluklara da rastlamak mümkündür. Ancak genelde tam boyutlara bakmaya gerek olmadan farklı mumlara göre rahatlıkla kalıba uygun tasarımlar elde edilebilmektir. Dekoratif bir yapı tercih edenler için duvar mumluk çeşitleri ya da fener mumluklar da günümüzde yoğun talep almaktadır. Nostaljik bir görüntü sergileyen bu mumlukların yanı sıra, daha zengin ve havalı bir görünüm konusunda şamdan çeşitleri de tercih edilmektedir.

Ev Dekorasyonu İçin Harika Şamdan Ve Mumluklar

Evin farklı yerlerinde bulunan dekoratif ürünlerde olduğu gibi aynı şekilde mumlukların da kesinlikle dekorasyona uyum sağlaması büyük bir önem taşır. Minimal bir yapı altında modern izleri taşıyan tasarımlar, evlerinize Çağdaş bir şıklık sunuyor. Klasik tarzı sevenler içinse harika şamdanlar, altın ya da gümüş mumluklar ile kandil çeşitleri de eve derinlik ve farklı bir boyut kazandırmaktadır. Ayrıca fener çeşitleri mekanın tarzına uygun biçimde dış kısımda da özel bir görünüm sağlayabilmektedir. Özel kutlama günlerinde ya da değişik amaçlar için hediye edilecek, kişinin üzerinde ismi ya da fotoğrafını bulunduğu harika mumluk ve şamdanlar da günümüz dekoratif ürünler içerisinde yer alıyor. Ev ya da yazlık ve iş yerleri ile özel organizasyonlarda kullanılabilecek birbirinden zengin tasarımlardaki kaliteli şamdan ve mumluklar, çok uygun fiyatlarla site bünyesinde sizleri bekliyor.

Mekanlara Derinlik Katacak Birbirinden Şık Mumluk Ve Şamdanlar

Genelde her evin çekmecesinde mutlaka farklı boyutlarda mumlar bulunur. Karanlıkta kalındığı zaman ihtiyaç halinde, özel kutlama günlerinde ya da mekana şık bir hava katmak için mumlar değerlendirilmektedir. Tabii bütün bunları çok daha yüksek seviye çıkarıp yaşam standartlarını konforlu hale getirmek içinse, mumluk ve şamdan çeşitleri tercih edilmektedir. Mekanlara derinlik katan ve renkleri ile özel bir tasarım sunan bu şık dekoratif ürünler, kullanışlı yanları ile mumların çok daha rahat değerlendirilmesine olanak vermektedir. Bütçenize ve mekana uygun eşsiz tasarımları arasından hemen kategori eşliğinde keyifli bir tercih gerçekleştirebilirsiniz.