Poşette 12 Li Nerf Mermisi

37,50 ₺

Gri Renkli Boncuk Tabancası

53,25 ₺

Sesli - Işıklı - Lazerli 60 Cm Büyük Piyade Tüfeği

159,99 ₺

Ücretsiz Kargo

Nerf Elıte 2.0 Flip 32

1.906,20 ₺

Ücretsiz Kargo

Nerf Alpha Strıke Claw Qs - 4

254,00 ₺

Sünger Atan Tabanca Menzil Nerf 10 Mt

69,99 ₺

Nerf Super Soaker - Hydra

616,96 ₺

Ücretsiz Kargo

Nerf Elıte 2.0 Flıp 16

1.441,21 ₺

Ücretsiz Kargo

Nişancı 3 Yumuşak Sünger Atan Tabanca

209,00 ₺

Ücretsiz Kargo

Nerf Elıte 2.0 Prospect Qs 4

295,38 ₺

Oyuncak Boncuk Atan Tüfek 65 Cm

94,49 ₺

Sepetli Kesilebilir Meyve Ve Sebze /

64,90 ₺

Mavi Master Sünger Mermi Atan Oyuncak Silah

200,00 ₺

Stokta Yok

Nerf & Oyuncak Silah Fiyatları

Süngere benzeyen materyallerden oyuncaklar üreten Nerf, en çok oyuncak silah çeşitleriyle bilinir. Kullanılan malzemeler çevreye ve insanlara zarar vermez. Öyle ki pek çok çocuk Nerf & oyuncak silah çeşitleriyle zararsız bir şekilde oyun kurabilir. Bunun yanı sıra gençler arasında oldukça popüler olan ürünleri mevcuttur. Özellikle sünger atan oyuncak çeşitleri hem zararsız hem de farklı olmalarından dolayı oldukça sevilen çeşitlerdir.

Oyuncak Silah Çeşitleri

Nerf oyuncak silah kategorisinde farklı ve dikkat çekici ürünler bulunur. En sevilen çeşitlerden biri sünger atan silahlardır. Yeterli uzaklığa sünger mermi atabilen bu oyuncak silah çeşitleri insana zarar vermemesinden dolayı sıklıkla tercih edilirler. Çocuklar oldukça eğlenceli zaman geçirirler ve sünger mermiler sayesinde zarar görmeden oyun kurabilirler. Diğer Nerf oyuncak silah çeşitleri arasında su pompaları, mantar tabancaları, polis tabancası ürünler, silah setleri, dürbünlü silahlar gibi modeller yer alır. 

Renkli ve Dikkat Çekici

Nerf oyuncak silah çeşitleri farklı renklerde ve tasarımlarda üretilirler. Dikkat çekici tasarımları ve canlı renkleri sayesinde çocuklar tarafından çok sevilirler. Farklı silah takım setler grup oyunlarında oldukça ilgi görür. Bunun yanı sıra havuzda, denizde ya da bahçe gibi alanlarda suyla oyun oynanmasını sağlayan su tabancaları da sevimli hayvan figürleri ya da dikkat çekici karakteriyle çocukların dünyasında oldukça özel bir yer edinirler. Yumuşak toplu dart tabancası ürünler dart oyununu sıra dışı ve eğlenceli bir hale çevirirler. Dart tabancası modeller yalnızca çocukların değil gençlerin de ilgisini çekerler. Birbirinden farklı ve güvenli Nerf oyuncak silah çeşitleriyle çocuklar keyifli zaman geçirirler. Bu oyuncakların zararsız malzemelerden oluşması da ebeveynlerin içini rahatlatan bir durumdur.