Nintendo

Kategoriler

Fiyat Aralığı

Marka

Beden / Numara

Renk

    Ürün Bulunamadı.
  • Açıklama
  • Diğer Kategoriler

Nintendo

Nintendo oyun oynama sistemlerinin en köklü şirketleri arasında yer alan , günümüzde üst düzey teknolojisi ile hala sektörün liderleri arasında yer alıyor. Yüksek çözünürlük ile oyun imkanı sağlayan ve kusursuz akışıyla özel bir keyif sunan sistem, farklı amaçlar doğrultusunda tercih edebilecek değişik modeller vaat ediyor. Video destekli ve cortex işletim sistemi ile kendine has bir donanım özenle sahip olan bu oyun konsolu, aynı zamanda daha birçok farklı ve zengin alternatifleri de sağlıyor.

Özellikle son dönemlerdeki kullanışlı kol modelleri daha portatif bir yapı altında üretimden geçmektedir. Böylece kusursuz bir kontrol imkanı sağlayan tuşlar, özel oynar başlığı ile avuca tam uygun bir tasarım fırsatı vermektedir. Nintendo’ya özel oyunlarla hem çevrimiçi hem de çevrimdışı oyunları tek başınıza ya da sevdiklerinizle beraber keyifle yaşayabilir, full HD yüksek çözünürlük ile televizyonlarda harika görselliğe eşlik edebilirsiniz. Özellikle kendine has oyun sistemi ile tasarımı gerçekleştirilmiş seçenekler sayesinde, bambaşka bir oyun deneyimi sizleri bekliyor.
 
Farklı Sistemleri İle Nintendo

Çok köklü bir geçmişi bulunan ve o zamandan bu yana geniş bir kitleye sahip olan nintendo, tutkunlarını her sene yüksek teknoloji ile geliştirilmiş farklı alternatifler sunuyor. Bunlar içerisinde özellikle Nintendo Switch, Nintendo 3DS ile 2DS tasarımları; farklı oyun keyiflerini yaşatmaktadır. Böylece günümüz animasyonları ile tamamen gerçekçilik sunan geliştirilmiş oyunları deneyimlerken, ayrıca çok eski dönemlerden popüler hale gelmiş oyunların da keyfini sonuna kadar çıkarabilirsiniz.
 
Nintendo Switch

Üç boyutlu oyunların yüksek teknoloji ile harmanlanmış eşsiz dünyasına hoş geldiniz. 1080p üzeri çözünürlük ile özel bir doku akışı sağlayan, en uzak noktalarda dahi gölgelendirmeyi net olarak açığa vuran nintendo Switch, size daha önce ulaşamadınız bambaşka bir oyun deneyimi sunuyor. Yeni nesil ayarlanabilir geliştirilmiş özel kumandası ile kontrolü elinize alırken, full HD özellik ile dev ekran televizyonlarda kendinizi oyuna kaptırabilirsiniz. Hem çevrimiçi hem de çevrimiçi oyunların en güncel son sürüm hallerini nintendo ile yaşayabilir, sonradan yüksek çözünürlük ile kaliteli görseller altında eğlencenin tadına varabilirsiniz. Kurulduğu günden bu yana kendine has bir anlayış içerisinde oyun sistemleri sağlayan şirket, farklı modelleri ile üç boyutlu dünyayı evlerinizin salonlarına taşıyor. Ayrıca dışarı çıkmak istediğinizde, özel kol modu ile tüm oyunları yüksek bir çözünürlük altında; aynı kalitede deneyimleme şansını da her yerden elde edebilirsiniz.

Nintendo 3DS Ve 2DS Alternatifi

Aile boyu oyun keyfini en üst seviyede yaşamak için nintendo sizlere 3DS modelini de sunuyor. Böylece zengin oyun seçeneklerini kendiniz deneyebilir, ayrıca çocuklarınız için kısıtlama modunu kullanarak onların da oyun dünyasında eğlenceli bir zaman geçirmesine fırsat tanıyabilirsiniz. Üstelik 3DS modunda, 2DS modunu da kullanabilir, harika oyunların zengin dünyası içerisinde kendinizi kaptırabilirsiniz. Her iki modeli de dilediğiniz zaman istediğiniz yerde kullanarak, geçmişten günümüze kadar ulaşmış farklı teknolojik özelliklere sahip oyunlarla harika bir zaman geçirme fırsatını değerlendirebilirsiniz.

Gelişmiş Teknolojisi Ve Ayrıcalıklı Özellikleri İle Nintendo

Nintendo kendi teknolojik donanımlarına sahip özel bir oyun şirketidir. Sürekli güncellenen farklı modelleri sayesinde, şirketin kendine has oyunlarını yüksek bir çözünürlük altında deneyimleyebilirsiniz. Çok uzun yıllardan bu yana büyük tutkunlarının olduğu Nintendo, teknolojiyi takip ederek her sene daha güçlü çözünürlük altında, keskin hatları ve yumuşak doku tasarımı ile kesintisiz oyun özelliği tanıyor. Siz de bu özel oyun konsolunu şimdi çok uygun fiyatlarla kategori üzerinden tercih edebilir, tek başınıza ya da sevdiklerinizle beraber hayal dünyasının pencerelerini sonuna kadar aralayabilirsiniz.