Kategoriler

Fiyat Aralığı

Marka

Beden / Numara

Renk

    Ürün Bulunamadı.
  • Açıklama
  • Diğer Kategoriler

Ocak

Ocak çeşitleri her mutfağın vazgeçilmez beyaz eşyaları arasında yer alan , özelliklerine ve yapılarına bağlı olarak değişkenlik göstermektedir. Ankastre, gazlı ya da elektrikli ve set üstü tasarımlar altında hazırlanan ocaklar, kişisel beklentilere ve ihtiyaçlara göre seçim yapma hakkını sunmaktadır. Ayrıca marka ve modeline bağlı olarak teknik özellikleri dahilinde tercih yapılabilecek ocak çeşitleri, bütçeye uygun seçim yapma şansını da sağlamaktadır.

Birbirinden Değişik Ocak Çeşitleri

Kullanım alanına ve isteklere bağlı olarak tek gözlü ya da 6 veya 7 göze kadar çıkabilen ocak çeşitleri bulunmaktadır. Çalışma opsiyonlarına göre farklılık ortaya çıkaran ocaklar, ortak şekilde rahat bir kullanım imkanı tanır. Tek ya da iki gözlü ocakların yeteceği alanlarda elektrikli modeller ön plana çıkıyor. Evlerin mutfakları içinse tüplü ya da doğalgazlı bir çalışma prensibine sahip olan ocaklar, dört gözlü tasarımlarla daha çok tercih edilmektedir. Görsel açıdan da farklılık yaratan bu ürünler, mutfağın yapısına ve rengine bağlı olarak dekoratif tasarımlar altında özel bir bütünlük sağlamaktadır. Modern çağa ayak uydurmuş estetik çizgilerle hazırlanan ocaklar, oldukça rahat bir kullanım imkanı sunarken; mutfakta fazla yer kaplamadan kurulumları gerçekleştirilebilmektedir.

Göz zevkine hitap edecek ankastre setler ve beyaz ürünler, mutfaklarda karizmatik bir hava sunuyor. Ayrıca cam seramik ve dökümlü ocak tasarımları da tercihler arasında yer almaktadır. Üstelik büyük markaların artık teknolojiyi sonuna kadar kullanarak tasarımlarını gerçekleştirdiği ocak modelleri, dijital göstergeleri ve detaylı ayarlama avantajlarıyla göz doldurmaktadır. Mutfaklarda bütün farklı yemeklerin istenilen damak tadında pişirilmesi için artık keyifli bir olanak tanınıyor. Dijital göstergelerin yanı sıra indüksiyon gözleri, Çağdaş bir tasarıma sahip tuşlar ve hafif dokunuş tasarımı ile gün içerisinde, mutfakta getirecek zaman daha keyifli hale getirilmektedir. Göze oldukça hoş gelen kavisli ve esnek tasarımlar ile hazırlanan bu ankastre çeşitleri, dekorasyona farklı bir boyut katıyor ve mutfakların daha şık görünmesine olanak da tanıyor.

Farklı Ocak Fiyatları

Ocaklar göz önüne alınması gereken birçok değişik kritere bağlı olarak fiyatlarda farklılık göstermektedir. Ocağın çalışma mekanizmasına uygun biçimde tercih edilecek ürünler, detaylı olarak teknik özellikleriyle değişkenlik yaratmaktadır. Elektrikle çalışma gösteren tek gözlü mini ocaklar, doğalgaz ya da tüple çalışan dört veya beş gözlü modeller günümüzde oldukça fazla tercih edilmektedir. Farklı sektörlere bağlı olarak da 6 ya da 7 gözlü ve geniş yapılı dijital göstergeli tasarımlar da hazırlanmış örnekler yine fiyatlandırmada farklılık yaratır. Ayrıca tercih edilecek marka ve modele bağlı olarak, bu beyaz eşyalar arasından seçim yapma şansı elde edilebilmektedir.

Geniş bir işlevsel fonksiyona sahip olan yenilikçi tasarımlarıyla göz dolduran ocak çeşitleri, ankastre; döküm ya da seramik tasarımları arasından kullanım amacına bağlı olarak tercih imkanı sunuyor. Özellikle her ne kadar kişisel isteklerinize ve bütçenize bağlı olarak seçim yapsanız dahi, eş zamanlı olarak elektrikli ve doğalgaz prensibi ile çalışan ürünler kesintisiz bir kullanım şansı sunmaktadır. Böylece elektrik kapandığı zaman doğal gaz kullanılabilir, doğalgaz kesintisi noktasında ise elektrik devreye sokulabilir.

Farklı Markalarla Kaliteli Ocak Çeşitleri

Değişik avantajlarına ve özelliklerine bağlı olarak, dünyaca bilindik büyük markalar tarafından tasarımı gerçekleştirilmiş ocak çeşitlerine sahip olabilirsiniz. Doğalgaz ya da tüple çalışan modeller, klasik seçenekler ve elektrikli tasarımlar içerisinden tercih yaparken; markasına bakarak hemen kategori üzerinden ürün siparişi verebilirsiniz. Üstelik cam ya da ankastre modelleri, günümüzde temizlik malzemelerine gerek duymadan rahatça kullanım şansı sağlamaktır. Farklı fiyat aralıklarına bağlı olarak hijyenik bir kullanım imkanı sunan modeller içerisinden, bütçenize uygun ürünleri hemen kategori üzerinden sipariş verebilirsiniz.