Ürün Bulunamadı.

Oje kurutucular ojenin hızlı bir şekilde kuruyarak bulaşmasını ve bozulmasını önler ve kadınlara zamandan kazandırır. Aynı zamanda hızlı kuruma ile ojenin pürüzsüz düzgün bir görünümle tırnaklarda kalıcılığını sağlamaktadır. Marka ve ürün yapısında çeşitlilik mevcuttur. Sprey, damla, jel kurutucular ve kurutucu makineler aynı işlevi görmekle birlikte sadece işlevsel özellikleri değişmekte ancak çoğunlukla sprey kurutucular daha ekseriyetle pratiklik ve ergonomik özellikleriyle daha çok tercih edilmektedir. Kurutucular manikürün hızla tamamlanmasında avantaj sağlar.

Yeni sürülen ojenin üzerine oje kurutucu sprey ya da fırçalı çeşitleriyle uygulandığında tırnakların yüzeyinde kaygan bir yüzey oluşturarak ojenin bozulmasını önleyerek anında hızlı kuruma sağlar ve manikürün mükemmel olmasına yardımcı olur. Ojenin kurumasını bekleme sıkıntısı olmadan anında kuruma lüksüyle kadınların severek kullandığı ürünler arasında olmaktadır. Sprey ve fırçalı oje kurutucular oje sürüldükten sonra tırnak yüzeyinde kaygan bir katman oluşturuyor ve bu sayede ojenin bulaşmasını ve bozulmasını da önleyerek hızlı kuruma sağlıyor. Kuaför ve manikürcülerin de kullandığı bir ürün olarak kadınların çantalarında da bulundurdukları kurtarıcı bir üründür.

Oje Kurutucular Nasıl Kullanılır?

Oje sürüldükten hemen akabinde tırnaklara 13-15 cm uzaklıktan sıkarak uygulama yapılır. Tırnakların üzerinde oje kurutucu kaygan bir koruyucu yüzey oluşturur. Sprey çok yakından uygulanmaz. Spreyin üzerine oje sürülmez. Oje sürüm işlemi bittikten sonra saniyeler içerisinde oje kurur. Manikür pürüzsüz bir görünüm kazanır. Tüm cilt tipleri için uygun özelliktedir. Ojenin kuruma süresini kısaltarak herhangi bulaşma ve bozulmayı önler, zamandan kazandırır. Profesyonel manikür etkisi sağlar. En çok satan ürünler arasında yer alır.

Oje Kurutucu Ürünlerin Çeşit Ve Fiyatları

Markalara fiyatlarda değişkenlik gösteren oje kurutucu ürünler uygun fiyatlarla sunulmaktadır. Etiket fiyatları markalara göre belirlendiği gibi aynı zamanda ürünün özellikleri ve çeşitlerine de göre belirleyici olmaktadır. Sprey kurutucular, fırçalı kurutucular, profesyonel Uv makinesi kurutucular, pilli mini kurutucular vb. gibi çeşitli seçenekler mevcuttur.

Oje Kurutucu Ürünlerin Kullanım Avantajları

Oje sürüldüğü zaman maalesef kolay bulaşan bir ürün olduğu için istenmeyen bozulmalar ve bulaşmalar olmaktadır. Oje kuruma süresi biraz uzun sürmektedir. Özellikle 2 ya da 3 kat oje uygulamalarında bu süre daha da uzamakta hatta kurumayıp kötü bir katman oluşturarak çabuk bozulma olmaktadır. Buda tırnaklara kötü bir görünüm vermektedir. Oje ellerin bakımlı görünmesini sağlar. Ve dolayısıyla estetik bir görünüm için ojenizin kusursuz durması gerekmektedir. Renk ojeleri sürmesi ne kadar zevkli ise, kurumasını beklemekte bir o kadar zahmetli olmaktadır. Zamanınız da kısıtlı ise bu durum daha da sinir bozucu olabiliyor. İşte tam da bu noktada oje kurutucuları devreye giriyor ve oje sürüldükten saniyeler içerisinde artık geriye bakımlı ellerin keyfini çıkarmak kalıyor.

Pratik kullanımı ile istenilen her an kadınlar oje sürebilme lüksüne sahip oluyorlar. İster tek kat, ister 2-3 kat oje sürülsün hızla kurutma özelliği ojelerin tırnaklarda pürüzsüz ve kusursuz durmasını sağlamaktadır. Özellikle kat kat sürülen ojelerin bozulmasını önleyen tek ürün oje kurutucuları olmaktadır. Çalışan bayanlar içinde artı bir avantaj sağlayan ürün, dışarı çıkarken bile hemen ojenizi sürüp, kurutucuyu sıkıyorsunuz ve hızla kurumuş olan ojeniz ile güne bakımlı başlamanın keyfini sürüyorsunuz. Kurutma özelliğinin yanında tırnaklara da bakım yapan bir üründür. Tırnaklara parlak, bakımlı bir görünüm kazandırır. Ojenin kalıcı olmasını sağlar. Manikür sonrası kullanım içinde ideal bir üründür. Özellikle koyu renkli ojelerde bozulma ve bulaşmalar çok daha fazla görülmektedir. Koyu renkli ojelerde de hızlı kurutma özelliğiyle kadınların sıklıkla tercih ettiği ve severek kullandığı kurtarıcı bir üründür.