Ürün Bulunamadı.

Otel Kat Ekipmanı Çeşitleri ve Fiyatları

Oteller müşterilerine sundukları hizmet içeriği ile sektör içerisinde yer alan en önemli işletmeler arasında bulunuyor. Otelde kullanılacak olan malzemelerin kesinlikle kaliteli olması gerekir. Bu sayede daha rahat bir kullanım sağlanabilir. Otel kat ekipmanı seçiminde mutlaka seçilecek olan ürünlerin kullanıma uygun olması gerekir. Temiz çamaşır arabasının tekerleklerinin özel yapıda olması sürüşü daha profesyonel bir hale getirecektir. Temiz ve kirli çamaşır arabası modelleri kaliteli olarak size sunulmakta ve iç kısımları da yeterli derinlikte bulunmaktadır. Otelde katları temizleyebilmeniz için özel tasarıma sahip olan temizlik arabaları işinizi daha hızlı ve güvenilir bir şekilde yapmanıza yardımcı oluyor. 

Otel Kat Ekipmanı Ürünleri

Otel kat ekipmanı ürünleri içerisinde çift kovalı otel temizlik ürünleri bulunuyor. Bu arabalar özel tasarıma sahip olduğundan dolayı bulunduğunuz alanın daha iyi bir şekilde temizlenmesine olanak sağlıyor. 

Dolaplı Kat Arabası 

Dolaplı kat arabasının çöp kutusu kısmı kapaklı olarak size sunulur. Bu sayede çöpleri koyabilir ve dışarıdan görünmemesini sağlayabilirsiniz. 

Otel Kat Servis Arabası 

Odaların havlularını değiştirmek istediğinizde kat servis arabası ideal bir seçim olacaktır. Yanlarında bulunan bez torbalar kullanımı daha aktif bir hale getiriyor. Raflara havluları koyarak daha hızlı bir şekilde değiştirme yapabilirsiniz.

Tüm modeller özel tasarımı ile size sunuluyor. Bu sayede bulunduğunuz alanda en iyi sonucu alabilir ve müşterilerinize kaliteli sunumlar yapabilirsiniz.