Ürün Bulunamadı.

Oto koltuğu aksesuarları her tip ve markaya özel seçenekleri ile birlikte satışa çıkarılmaktadır. En çok satılan modellerin başında ise bebek ve çocukların güvenliğini yüksek seviyelere çıkaran özel koltuklar yer almaktadır. Aynı zamanda araç içi estetiği sağlayan ve çok daha güvenli sürüşlerde önemli rol oynayan birbirinden farklı onlarca oto koltuğu aksesuarları da ek seçenekler arasında yer almaktadır.

Bebeklere Özel Oto Koltukları

Bir diğer adı ana kucağı olan bebek oto koltuğu ürünleri bu kategoride alıcıların beğenisine sunuluyor. Kampanyalı olan bu koltuklarda birçok hediye sürprizi de alıcıları bekliyor. Siparişler tamamlandığında gönderilen hediyelerin başında iç ped yer almaktadır. Bu ped sayesinde bebekler çok daha konforlu bir şekilde yolculuk ediyor. Tutma kolları tamamen alüminyum malzemeden imal edilen bebek oto koltuğu ürünleri paslanma ve benzeri olumsuz etkilere karşı güvence vaat etmektedir. Toplam garanti süreleri 3 yıl olsa da kullanım talimatlarına dikkat edildiği takdirde bu süre çok daha uzun olabilir. Tutma yeri deri kalitesinde olan bu özel ürünlerin çıkarılması, monte edilmesi ve bir yerden başka bir yere taşınması son derece kolay.

Bebek ve Çocuk Koltuklarında Renk Seçenekleri

Toplamda yirmiden fazla renk çocuk oto koltuğu seçeneklerinde alıcılara sunulmaktadır. En çok tercih edilen renklerin başında haki, krem ve gri gibi açık renkler yer almaktadır. Alternatif renkler arasında ise erkek çocukları için mavi, kız çocukları için pudra, pembe ve turuncu bulunuyor. Renk seçimleri ilgili kategoriye girildikten sonra yapılabilir ve siparişler dakikalar içerisinde tamamlanabilir.

Bebek Koltuklarında Diğer Özellikler

Tek tuşu ile dikey pozisyondan yatay pozisyona geçirilebilen oto koltuğu ürünleri her anlamda rahatlık ve konfor sunmaktadır. Ortopedik bir yapıya sahip olan bu koltuklarda pişme, terleme gibi etkilerden uzak bir şekilde kullanılabilir. Özellikle saatler süren araba yolculuklarında bebeklerinin konforunu önemseyen ebeveynler bu ürünlere rağbet gösteriyor. Peşin fiyatına yüzde otuza varan indirimler yapılmaktadır. Aynı zamanda anlaşmalı bankaların kartları ile 6 aya varan taksit imkanlarından faydalanmak da mümkün. Tentesi de bulunan bu ürünler ana kucağı olarak da kullanılabiliyor ve yağışlı havalarda dahi ekstra koruma sağlıyor. Aynı zamanda araba içinde bebek güvenliği için bebek araba aynası seçenekleri de bulunuyor.

Oto Aksesuarlarında ilk Seçenek: Direksiyon Kılıfları

Direksiyon kılıfları oto aksesuarı kapsamında satın alınan en popüler ürünlerin başında oluyor. Ana malzeme olarak deri kullanılmaktadır. Daha hesaplı bir alışveriş için suni deriden imal edilmiş olan kılıflar tercih edilebilir. Direksiyonu kontrol etme serbestliği sağlayan bu ürünlerin montajı son derece pratik olup herhangi bir profesyonel destek alınmadan yapılabilir. Siyah ve kahverengi dışında mavi, bordo ve turuncu gibi farklı renk alternatifleri de oto aksesuarı kategorisinde yeni sahiplerini bekliyor.

Arabalara Özel Bardak Tutucular

Özellikle uzun yolculuklarda tercih edilen bu oto aksesuarları bardak ve kupaların muhafaza edilmesi için tercih ediliyor. Sade ve minimal tasarımlarının yanı sıra birçok farklı desene ve motiflere ev sahipliği yapan versiyonları da mevcuttur. Kurulumu son derece pratiktir. Özellikle araç içi dekorasyonunu önemseyen alıcılar bu ürünleri tekli ya da toplu olarak sipariş edilebilir. Trafikte beklerken ve uzun yolculuklarda çay - kahve keyfi yapmak isteyenler ısıya karşı duyarlı olan bu bardakları sipariş etmektedir.

Oto Aksesuarlarında Diğer Seçenekler

Tek eliyle direksiyonu rahatlıkla çevirmek isteyenler için özel topuz ürünleri oto aksesuarı kapsamında değerlendirilecek en yeni ürünlerin başında geliyor. Bagaj düzenleme konusunda öncü rol oynayan bagaj çantaları da ek seçenekler arasında yer almaktadır. Torpido süsleri de farklı tasarımları ve hareketli yapıları ile araç içi dekorasyonlarında tercih edilebilir.