Ürün Bulunamadı.

Eldiven Fiyatları

İnsanların kış aylarında çok tercih ettikleri ürünlerden birisi de eldivenlerdir. Dış giyim ürünleri olarak elleri sıcak tutan ve birçok hastalıktan insanları uzak tutan eldiven çeşitleri son derece geniş bir model skalasına sahiptir. Hemen her tarzda üretilen bu eldivenler her insanın zevkine hitap edecek farklı tasarımlara sahiptir. Çok tercih edilen modeller genelde yılın trendi olan eldivenleridir. Model ve renk seçenekleri bakımından en çok olanak sunan dış giyim ürünüdür. Bu ürünler genelde eldiven, bere ve atkı üçlüsünün de en vazgeçilmez parçası içerisindedir.

Deri Eldiven Çeşitleri

Son yıllarda yeniden moda haline gelen deri eldivenler birçok kesime hitap eden ürünlerdir. Bu ürünler çok şık tasarımlardır. Hiçbir zaman da modasını kaybettirmeyen türlerdir. Kaliteli deriden üretilen deri eldivenler hemen her türden dış giyime uyum sağlayan tasarımlardır. Kalite standartlarının yüksek olması tarzı tamamlamak adına son derece önemlidir. Özellikle bu eldivenlerde parmakların tam olarak sarılması büyük önem taşımaktadır. Standartlarını yüksek tutanların ilk tercihleri arasındadır. 

Yün Eldiven Modelleri

Renk skalası en geniş olan eldivenler arasında yün eldiven çeşitleri yer alıyor. Bu eldivenler her yaş grubuna uyum sağlayacak şekilde tasarlanmaktadır. Kaliteyi sevenlerin ilk adresi olan yün eldivenler çok sıcak tutan ürünlerdir. Tek renk olabildiği gibi farklı renklerin bir araya gelmesi ile oluşan desenlere de sahip olabiliyorlar. Berelere uygun olan eldivenler her zaman tercih edilenler arasındadır.