Oyun Konsolu

Fiyat Aralığı

Marka

Beden / Numara

Renk

1 Ürün Listeleniyor

  • Açıklama
  • Diğer Kategoriler

Oyun Konsolu

Oyun oynamak kendinizi iyi hissettiren bir durum ve daha da ötesi tutku ise o zaman oyun konsolları satın alarak bunu başarabilirsiniz. Son derece geliştirilmiş ve üstün performans almanız için tasarlanmış pek çok markanın alternatifi bulunabilir. Sektör genelinde ülkemizde çokça tercih edilen konsollar gerçek bir oyun deneyimini sizlere yaşatmak için tasarlanmış. Değerlendirebileceğiniz PlayStation 3, PlayStaion 4, Nintendo DS, Nintendo Wii, Microsoft Xbox one, Lite, PSP Vİta gibi markalarla beklentiler giderilebilir. Her birinin farklı özellikleri olsa da temel açlara gerçekçi oyun zamanlarını sizlere yaşatmaktır. Ve sürekli yeniledikleri özellikler, sınır tanımayan teknolojileri sayesinde bunu başarmaktadırlar.

Oyun Konsol Markaları ve Özellikleri

Eğer sabit bir yerde oyun oynama vaktiniz pek olmuyorsa PSP/Vita kullanılabilir. Mobil olarak taşınabilen ve her zaman benzersiz oyun adrenalini yaşayabileceğiniz seçenektir. Vita sadece eşsiz bir oyun deneyimi de sunmakla kalmıyor. Kullanıcısına internete girebilme, yakınlarıyla Skype üzerinden her istediğinde görüntülü konuşma yapma olanağını da tanıyor. Nintendeo Wii şıkkı da her zaman oyuncusuna harika zamanlar yaşamayı garanti ediyor. Bu oyun-konsolu içerisinde ücret ödemeden oynayabileceğiniz alternatifler de söz konusu. Tenis, golf, boks, dışında izlemekten çok keyif alıp merak ettiğiniz beyzbol ve bowling oyunlarını da sizlerle buluşturuyor. Konsol içerisinde ihtiyaçlarınızı gidermeye aracılık eden bir alışveriş sayfasının da kurulu olduğu söylenebilir. Aynı zamanda bu konsolda internet bağlantısıyla gezinti yapabilme şansını sunanlardan oluyor.

Sony PlayStation Modelleri

PlayStation, her zaman yenilikçi ve gelişen özellikleriyle evlerde yerini almayı sürdürüyor. Mükemmel grafiklerinin yanı sıra çözünürlük bakımından ayrıcalığını konuşturması rağbet görmesinde rol oynuyor. Play Sataion 4 içerisinde tek, ikili ve çoklu oyun oynayabilme özellikleri de bulunuyor. Aynı zamanda internet üzerinden oyun esnasında canlı yayın yapabilir olmasıyla da dikkatleri çekiyor. Karşınızdaki oyuncu ile konuşarak ilerlemek ve başarılı olmaya dair nitelikleriyle de oyun tutkunlarını cezp ediyor. Eski modellerinin daha uygun fiyatla satın alınabildiği PS, yıllar boyu büyük bir zevkle kullanılır oyun-konsolu olma gerçeğini daima korumayı başarıyor.

Microsoft Xbox One

Son yılların en kusursuz konsolu olmayı başarıyor. Sadece oyun oynayabilme değil, bünyesinde var olan pek çok uygulamayla da keyifli kullanımın mimarıdır. Xbox one, öylesine yüksek bir performans gösteriyor ki microsoft tarafından da bu nedenle destekleniyor. Hiç bir şekilde performans endişesi yaşamayacağınız güvencesini de veriyor. Güç ve hızın en maksimum seviyeye eriştiği oyun-konsolu artık dört dörtlük beklentisi olan gözdesi olmayı da sürdürüyor. El çabukluğunu sağlayan çubuklar, D-pad ve daha pek çok aksesuarıyla da modern yapısını geliştiriyor. Satın almaktan asla pişman olmayacağınız konsol ile oyunlara olan ilginizi daha ileri seviyelere taşıyabilir ve sevdiğiniz tarz oyunları çok büyük bir istekle oynamayı da başarabilirsiniz.

Oyun Konsol Fiyatları

Bahsettiğimiz oyun konsollarının her biri için ödenmesi gereken miktarlar değişkenlik gösteriyor. Konsolların hafızalarının hangi kapasitede olduğu, verilen garanti süreleri, yanında promosyon olarak sundukları aksesuar ya da oyunlar gibi pek çok başlık faktörler arasında bulunuyor. Paylaştığımız veriler ışığında kategorimiz içerisinde diğer tüm konsolları da inceleyebilirsiniz. Hangi modeli için kaç para bütçe ayırmanız gerektiği sorusunun cevabını böylece en doğru şekilde öğrenebilirsiniz. Sizlere her zaman oyun konsoluna dair bol alternatifler sunduğumuzu da ifade etmeliyiz. Dönemsel olarak yaptığımız konsol kampanyaları ve indirimleriyle artık daha hesaplı alışverişlere de imza atabilirsiniz. En iyiyi en uygun fiyatlarla almak istediğiniz de bunu en kısa sürede başaracağınız tek satış adresinin de biz olduğumuzu unutmamanızı tavsiye ediyoruz.