Ürün Bulunamadı.

Oyun odası mobilyası 3 - 12 yaş arası çocuklara özel seçenekleri ile 2019 yılı itibariyle onlarca farklı alternatife ev sahipliği yapıyor. Çocukların hem tek başına hem de arkadaşlarıyla birlikte oynamasını sağlayan bu mobilyaların imalatında herhangi bir kanserojen madde kullanılmamıştır. Kurulumları ve temizlikleri çok kolay olduğu için de ebeveynlerin en çok tercih ettiği mobilya türlerinin başında gelmektedir. Birden fazla mobilya satın alan müşterilere birçok farklı oyuncak ve aksesuar da hediye olarak gönderiliyor. Aynı zamanda taksitli ödeme imkanları da anlaşmalı bankaların kartlarına sahip olanlar için geçerlidir. Kart kullanmayan ama yine de alışverişlerini online platformlardan yapmak isteyenlere kapıda ödeme imkanı da sunuluyor.

Oyun Odası Mobilyalarında İlk Seçenek: Puzzle Halıları

İthal ve yerli versiyonları bulunan puzzle halıları oyun odası mobilyası kapsamında sipariş edilen en popüler aksesuarlarda ilk seçeneği oluşturuyor. Toplamda dört farklı rengi bünyesinde barındıran parçalar gözü yormayan özel tonlarda imal edilmiştir. Normal halılara oranla temizlenmesi son derece basittir. Bir deterjan ve biz bez ile günlük temizlikleri pratik ölçülerde gerçekleştirilebilir. Başta boya ve yemek lekeleri olmak üzere tüm kirlere karşı ekstra hijyenik bir yapıya sahiptir. Yüzey kısmı tamamen yumuşak bir kumaşa sahiptir. Bu sayede düşen çocuklar herhangi bir hasara uğramadan oyun oynamaya devam edebilir. Yalıtım konusunda da bekleneni veren bu çok ürünler düşen oyuncakların yüksek oranda ses çıkarmasına karşı titizlikle üretilmiştir.

Alternatif Oyun Halıları

Trafik şeklinde olan ve yüzeyinde birçok araba ve yolun yer aldığı alternatif oyun halısı modelleri de bebek odası halısı kategorisinde yer alan bir diğer ürün. Çeşitli oyuncak arabalar ile birlikte üzerinde saatlerce oynanabilir. Kiri göstermeyen özel yapısı sayesinde tamamen hijyenik bir halı çeşidi olarak tanımlanıyor. Anti-alerjik bir dokuya sahip olduğu için çocuklar istedikleri kadar bu halıların üzerinde oynayabilir. Montaj gerektirmez ve paketten çıkar çıkmaz istenilen her yere anında serilebilir. Çamaşır makinesinde yıkanması da mümkündür. Ne kadar zaman geçerse geçsin üstündeki baskılar asla eskimez. Son derece kaliteli olan bu oyun odası mobilyası için telefon ve Whatsapp hattı üzerinden sipariş vermek de mümkündür.

Ahşap Masa ve Sandalye Setleri

Özellikle evcilik türü oyunlar oynamaktan hoşlanan kız çocukları için özel olarak tasarlanmış oyun masası ve sandalyesi bu kategoride yer alıyor. Toplam dört sandalye sete dahil olup tamamen ahşap malzemelerinin bir araya getirilmesiyle imal edilmiştir. Eğlenceli olduğu kadar sağlıklı oyuncaklar talep eden aileler bu ürünlere büyük oranda rağbet gösteriyor. Üzerinde yer alan desenler figüratif olup tamamen özgün tasarımlara ev sahipliği yapıyor. Beğenilen renkleri arasında krem, beyaz ve gri gibi açık renkler yer almaktadır. Aynı zamanda açık ve koyu kahve tonları için de kataloglar üzerinden seçim yapmak mümkündür. 1. sınıf MDF malzemesinden imal edilen masa ve sandalyelerin toplam garanti süresi ise 24 aydır. Özel ceviz cilaları ve kaliteli boyalar ile üst yapısı kaplanmıştır. Suya ve darbelere karşı ekstra dayanıklı olan bu oyun odası mobilyaları leke ve kabarma gibi olumsuz etkilerden tamamen uzak bir şekilde kullanılabilir.

Çok Satılan Oyun Odası Mobilyaları

Seksek biçiminde tasarlanmış oyun halıları bu senenin en çok satan alternatif modelleri arasında gösteriliyor. Pembe, kırmızı ve pudra gibi renkleri bulunmaktadır. 1'den 8'e kadar uzanan basamakları seksek şemasını oluşturacak şekilde tasarlanmıştır. Üzerinde yıldız desenlerinin yer aldığı çadırlar da oyun odalarının vazgeçilmez aksesuarları arasında yer alıyor. Bu yıldızlar gece karanlığında parlayarak gece lambası vazifesi de görmektedir.