Ürün Bulunamadı.

Özel Irk Köpek Maması

Kediler kadar evlerde çok fazla beslenen hayvanlardan birisi de köpeklerdir. Hatta köpekler de çok fazla ırk olduğundan bu konuda insanların çok daha bilinçli bir besleme yöntemi geliştirmesi gerekmektedir. Özel ırk köpeklerin sağlık taraması ve beslenmesi çok dikkat edilmesi gereken hususlardan biridir. Özel ırk köpek maması seçenekleri sayesinde insanlar bu süreci daha kolay şekilde atlatma imkânı elde edebiliyorlar. Köpek ırkları arasında aynı zamanda yavru olup olmaması da büyük bir önem taşımaktadır.

Yavru Özel Irk Köpek Mamaları

Yavru köpeklerin diş yapıları henüz gerekli olgunluğa erişmediğinden kullanılması gereken mamanın da büyük özenle seçilmesi gerekiyor. Bu mamalar köpeklerde sindirim sistemini düzenleyen ve bağırsak sisteminin de çok düzenli bir şekilde çalışmasına olanak tanıyan mama türleridir. İçeriğinde bulunan özel enzimler sayesinde yavru köpeklerin dişlerinde tartar oluşumu da engellenmektedir. Bağışıklık sistemini güçlendiren bu mama türleri sayesinde özel ırktan olan köpeklerinizin gelişimi ve büyümesi de daha kolay hale gelecektir.

 Yetişkin Özel Irk Köpek Mama Çeşitleri

Yavruluktan çıkıp da artık yetişkin bir hale gelen köpekler mama konusunda da farklılık isteyebiliyor. Yetişkin köpeklerin tüketecekleri mamalar da yine vitamin dolu olduğu gibi onların tam doymasını sağlayan ve birçok yararlı besini de alabilecekleri şekilde üretilmektedir. Yetişkin köpek mamasında taneler onların çiğneyebileceği düzeydedir. Aynı zamanda bu mama paketleri farklı kilogram ölçülerinde satışa sunuluyor.