40%
Lazimbana.com 40%

TÜM ÇEŞİTLER Pazar Arabası Su Geçirmez Geniş İç Hacim

98,90 ₺

59,34 ₺

Ücretsiz Kargo

25%
Lazimbana.com 25%

KALİTE New Life Pazar Arabası Renk Renk Baykuş Model

120,00 ₺

89,99 ₺

Ücretsiz Kargo

Pazar araba tekeri eski model arabalar için

19,00 ₺

Ücretsiz Kargo

PAZAR ARABASI TEKERİ 2 AD

19,99 ₺

Ücretsiz Kargo

29%
Lazimbana.com 29%

Pazar Arabası Çantası Standart

17,50 ₺

12,49 ₺

Ücretsiz Kargo

17%
Lazimbana.com 17%

ÜÇTEKER MERDİVEN ÇIKAN TREND PAZAR ARABASI

120,00 ₺

99,99 ₺

Ücretsiz Kargo

54%
Lazimbana.com 54%

Pazar Arabası Çantası Standart

17,50 ₺

7,99 ₺

Ücretsiz Kargo

40%
Lazimbana.com 40%

Çarşı El Çantası - Bakkal El Çantası - Pazar Çantası Standart

12,50 ₺

7,49 ₺

Ücretsiz Kargo

26%
Lazimbana.com 26%

Telli Pazar Arabası

75,70 ₺

55,70 ₺

Ücretsiz Kargo

Pazar Arabası

Ev hanımlarının evlerinde kullandığı hayatı kolaylaştıran birçok araç gereç vardır. Pazar arabası modelleri de bu ürünlerden yalnızca bir tanesidir. Kaliteli ve son derece dayanıklı olan pazar arabaları sayesinde ev alışverişi yapmak daha da kolay hale geliyor. Bu pazar arabaları farklı tasarımlara sahiptir ve kullanışlı ürünlerdir. Hem pazarda kullanılabilecek hem de market alışverişlerinde sizlere büyük kolaylık sağlayan bu araba modelleri birtakım özelliklere sahiptir. 

Puantiyeli Su Geçirmez Pazar Arabası

Pazara giderken işinizi görecek olacak alışveriş arabası modelleri farklı tasarımlara sahiptir. Bu arabalar çekme kolundan tutularak pratik şekilde çekilebilir bir özelliği vardır. İki tane tekerleği olması bu arabaların çekme anında devrilmesinin önüne geçmektedir. Kırmızı, bordo, mavi gibi puantiyeli desenlere sahip olan pazar arabası çeşitleri sizleri her zaman memnun edecek ürünlerdir. Aynı zamanda bu arabaların içerisinde bulunan çanta kısmı hiçbir şekilde su geçirmeyen bir özelliğe sahiptir. Bu arabalarda aynı zamanda merdiven çıkan üç tekerli araba tasarımları da vardır. Bu tasarımlar da yine özellikle rampa olmayan binalarda daha rahat bir kullanım sunmaktadır.

Telli Pazar Arabası Modeli

Klasik pazar arabası satın almak istiyorsanız ev gereçleri kategorisindeki telli pazar arabalarından faydalanabilirsiniz. Bu Pazar arabaları da alışveriş anında geniş iç hacmi ile birden fazla ürünü bir arada taşıma imkânı sunmaktadır. Çok dayanıklı olan bu arabalar tekerlekli ve çekmeli bir sisteme sahiptir. Hemen her türlü alışverişinizde sizlere iyi bir yardımcı olacaktır.