Karayip Korsanı Takma Sakal Ve Bıyık

37,14 ₺

Rengarenk 6 Lı Takma Postiş Saç Toka Pembe Mavi Sarı Mor Yeşil Renkli

19,90 ₺

Turkuaz Renk Parti Peruğu Küt Saç

224,99 ₺

Ücretsiz Kargo

Neon Turuncu Renk Açık Turuncu Küt Parti Peruğu Kısa Takma Saç

224,99 ₺

Ücretsiz Kargo

Kahve Renk Erkekler İçin Kısa Ortaçağ Peruğu

197,99 ₺

Ücretsiz Kargo

Kahve Renk Uzun Parti Peruğu

238,99 ₺

Ücretsiz Kargo

Kahverengi Parti Peruğu Küt Saç

224,99 ₺

Ücretsiz Kargo

Turuncu Renk Dalgalı Uzun Parti Peruğu

238,99 ₺

Ücretsiz Kargo

Turuncu Renk Parti Peruğu Küt Saç

224,99 ₺

Ücretsiz Kargo

Platin Altın Dore Renk Karlar Ülkesi Elsa Frozen Peruğu Çocuk Boy

389,99 ₺

Ücretsiz Kargo

Platin Renk Eski Çağlar Barok Peruğu Prenses Peruğu

344,99 ₺

Ücretsiz Kargo

Kırmızı Renk Parti Peruğu Küt Saç

224,99 ₺

Ücretsiz Kargo

Uzun Barış Manço Peruğu Ve Bıyığı

252,99 ₺

Ücretsiz Kargo

Kırmızı Renk Uzun Düz Parti Peruğu

238,99 ₺

Ücretsiz Kargo

Kırmızı Renk Uzun Parti Peruğu Dalgalı Model

238,99 ₺

Ücretsiz Kargo

Fuşya Renk Dalgalı Uzun Parti Peruğu Takma Saç

238,99 ₺

Ücretsiz Kargo

Fuşya Renk Saten Uzun Eldiven Ve Küt Parti Peruğu

402,99 ₺

Ücretsiz Kargo

Push Up Stands Profesyonel Şınav Aleti

160,90 ₺

Ücretsiz Kargo

9W Enerji Tasarruflu Led Ampul

57,90 ₺

Ücretsiz Kargo

Rönesans Dönemi Permalı Yargıç Hakim Peruğu Gri Renk

479,99 ₺

Ücretsiz Kargo

Rönesans Dönemi Permalı Yargıç Hakim Peruğu Siyah Renk

479,99 ₺

Ücretsiz Kargo

Sarı Renk Parti Peruğu Kısa Küt Saç

224,99 ₺

Ücretsiz Kargo

Sarı Renk Uzun Dalgalı Parti Peruğu

238,99 ₺

Ücretsiz Kargo

Sarı Renk Uzun Parti Peruğu

238,99 ₺

Ücretsiz Kargo

Mavi Renk Parti Peruğu Kısa Küt Saç

224,99 ₺

Ücretsiz Kargo

Mavi Renk Uzun Dalgalı Parti Peruğu

238,99 ₺

Ücretsiz Kargo

Şeker Pembe Renk Parti Peruğu Küt Saç

224,99 ₺

Ücretsiz Kargo

Mega Boy Kabarık Bonus Kırmızı Renk 210 Gr

325,99 ₺

Ücretsiz Kargo

Siyah Altın Renk Dracula Vampir Cadı Peruğu Parti Peruğu

356,99 ₺

Ücretsiz Kargo

Siyah Renk Erkekler İçin Kısa Ortaçağ Peruğu

197,99 ₺

Ücretsiz Kargo

Siyah Renk Lüks Astarlı Topuz Bayan Peruğu Yetişkin Boy

356,99 ₺

Ücretsiz Kargo

Siyah Renk Parti Peruğu Küt Saç

224,99 ₺

Ücretsiz Kargo

Mor Renk Parti Peruğu Küt Saç

224,99 ₺

Ücretsiz Kargo

Mor Renk Uzun Parti Peruğu

238,99 ₺

Ücretsiz Kargo

Siyah Renk Uzun Parti Peruğu

238,99 ₺

Ücretsiz Kargo

Çıt çıt ve postiş, saçların olduğundan daha farklı ve etkileyici görünmesine yardımcı olur ve eğer doğru seçilirse ömür boyu kullanıma imkan tanırlar. Günümüzde üretilen Kaynak saç çıtçıt ve postiş modelleri incelendiğinde bunlar arasında oldukça iddialı model ve tasarımların olduğu dikkatlerden kaçmayacaktır. Farklı renk ve modellerde bulunan bu ürünleri saç bakım ürünleri kategorisinden bulabilirsiniz.

Kaynak saç Ve Postiş Arasında Ne Fark Vardır?

Genellikle aynı gibi algılanan bu iki kavram, aslında bazı farkları içermektedir. Kaynak saçlar, başın tamamını kaplayan yapay saçlardır. Ancak bunların yarım Kaynak saç olarak tasarlanan modelleri de bulunmaktadır. Bunlar başın tamamını değil de, bir kısmını kaplar ve saçın belli bir noktadan sonrasını daha farklı göstermeyi hedeflerler.

Postişler ise, saçların arka kısımlarına takılan ekleme saçlardır. Örneğin saçları kısa olan bir kimse, saçını arkaya doğru topladıktan sonra uç kısmına postiş takarak saçını daha uzun gösterebilir. Günümüzde bu tür ürünlerin çıt çıt saç olarak adlandırılan saçların aralarına uygulanarak daha gür ve uzun görünmesini sağlayan çeşitleri de vardır.

Kaynak saç Ve Postişler Nasıl Olmalıdır?

İyi bir Kaynak saç ya da postişte aranılan ilk özellik, doğal bir görünüm sunmasıdır. Yani kullanım sırasında bunların yapay saçlar olduğu anlaşılmamalı ve yapılan tasarımın buna yönelik olarak hazırlanması önemlidir. Piyasada bulunan bu tür ürünler iki biçimde elde edilmektedir. Doğal saç kullanılarak üretilen Kaynak saçlar, her zaman için daha çok beğeni kazanırlar. Bu saçların kullanımı çok daha başarılı sonuçlar ortaya koyar. Diğer tür Kaynak saç veya postişler ise, insan saçına çok benzeyen, sentetik malzemelerden elde edilirler. Bunların tasarımında kullanılan profesyonel yöntemler, sentetik malzemenin sanki doğal saç gibi görünmesini sağlarlar. Dolayısıyla ikinci tür ürünler de kullanılırken bunların yapay saç olduğu kesinlikle anlaşılmaz. Ancak her üründe aynı kalitenin olduğundan bahsetmek mümkün değildir. Üretim sırasında kullanılan sentetik maddenin kalitesi ve bunun profesyonel yöntemler kullanılarak peruğa veya postişe dönüştürülmesi, ürünlerin başarısını yakından etkileyen unsurlardır.

Kaynak saç Ve Postişlerin Avantajları Nelerdir?

Doğal görünen, kaliteli Kaynak saç çıtçıt ve postiş ürünleri, saçlarda kusur olarak görünen birçok durumun kapatılmasına imkan tanırlar. Veya herhangi bir kusur olmasa dahi, bunların kullanımı ile çok daha göz alıcı saç modellerine kolaylıkla kavuşmak mümkün olabilmektedir. Kaynak saçlar genellikle çeşitli sebeplere bağlı olarak yaşanan saç kayıplarında tercih edilmektedir. Saçların seyrelmesi, tamamen dökülmesi, saç derisinin saçlar arasından görünmeye başlaması gibi rahatsız eden durumlar, Kaynak saç kullanımı ile kapatılabilmektedir. Kaynak saçlar günümüzde saç dökülme problemi olan erkekler tarafından da rahatlıkla tercih edilebilmektedir.

Postiş kullanımı ise, özellikle saçlarının zayıflığı nedeniyle saç uzatamayan kimseler tarafından tercih edilmektedir. Bunların, kullanan kimse tarafından istediği her anda takılıp çıkarılabilmesi, pratik bir kullanım sunmaktadır. Ayrıca çıt çıt olarak tasarlanan postişler seyrek, cılız, cansız saçların daha gür gösterilmesi amacı ile kullanılmaktadır. Bunlar sayesinde istenilen modelde ve gürlükte bir saça birkaç dakika içerisinde ulaşabilmek sağlanacaktır.

Kaynak saç Ve Postişler Nasıl Kullanılmalıdır?

Yüksek kaliteli bir Kaynak saç veya postiş ürününün uzun süre boyunca sorunsuz şekilde kullanılması için, bakımlarının yapılması gerekmektedir. Çünkü bu yapay saçlar da, tıpkı gerçek saçlarda olduğu gibi zaman zaman temizlenmeye ve bazı bakımlardan geçirilmeye ihtiyaç duyarlar. Bu saçların yıkanması esnasında yumuşak formüllü bir şampuan kullanmak, ılık su ile yıkamak etkili olmaktadır. Özellikle sentetik Kaynak saçların aşırı sıcak su ile yıkanması, sentetik saç tellerinin birbirine yapışmasına ve yapay saçın kullanılamaz hale gelmesine neden olur. Ayrıca aşırı sıcak saç şekillendirici ile kullanmaktan da kaçınmak gerekir. Piyasada bulabileceğiniz en kaliteli Kaynak saç, çıt çıt ve postiş modellerini incelemek ve en uygun fiyatlarla satın almak için bu kategoriyi incelemeniz yeterlidir.