Ürün Bulunamadı.

Pikap eski dönemlerin nostaljik yapısını günümüze kadar ulaştırmayı başarıyor ve hala hayatımızın bir parçası halinde. Özellikle dönemin büyük sanatçılarının en iyi şarkılarını dinlemenize olanak veren pikaplar, günümüzün teknolojisi ile harmanlanmış olarak temin edilebiliyor. Yani modern çağı klasik dönemle buluşturan yepyeni pikaplar, o sade ve doğal, dolgun tınısıyla kulağımıza işleyen sesleri müzik ziyafetine dönüştürüyor.

Değişkenlik gösteren fiziksel yapıları ile pikapları farklı seçenekler dahilinde temin etmeniz ise mümkün. Bunlar içerisinde modern çağı yansıtan tasarımların göz doldurduğunu söylemek gerekir. Ancak özellikle retro ve vintage tarzı dönemi yansıtan seçenekler, çok daha klasik; sıcak ve samimi etki yarattığı için beğeni topluyor. Farklı renklerdeki klasik çanta tasarımları, radyo görünümlü modeller; DVD format görünümlü örnekler gibi daha birçok değişik tasarım evlerinize veya iş yerlerinize konuk oluyor. Kategori üzerinde aradığınız tüm model yapısındaki pikap çeşitlerini temin edebilirsiniz. Çok uygun fiyatlarla elde edebileceğiniz pikaplar, farklı dönemlerin müzikleri ile ruhunuzu canlandırıyor.

Günümüz Pikap Modelleri

Retro tarzı modellerin günümüzde daha çok tercih edildiği pikaplar özelliklerine, donanım yapısına ve tasarımına bağlı olarak zengin bir yelpazeyle seçim imkanı veriyor. Özellikle 60'lı ve 70'li yılların yeniden tasarlanmış haliyle piyasaya sunulduğu pikaplar, günümüzde çok daha popüler halde. Çok dikkat edilmesi gereken kaliteli plak iğnesi, kol bölümü ve farklı plakları çalıştırabilen sistemi sayesinde; dilediğiniz dönemin şarkılarını keyifli deneyebilirsiniz. Tabii fiziki açıdan radyo veya çanta tarzı modellerle klasikleşmiş pikap seçenekleri ön plana çıkıyor.

Evinizin baş köşesinde hem müzik dinlemek için hem de güzel bir aksesuar olarak kullanılacak bu müzik aleti, sizlere gerçek müzik ziyafetini en iyi şekilde sunuyor. Tabi sadece dönem müzikleri dinlemek için değil, DJ’lik yapmak için de bu ürünler vazgeçilmez parçalardır. Aynı anda iki pikap yan yana getirilerek farklı müziklerin ortaya çıkarılmasını sağlayan bu eşsiz ürünler, DJ’lerin vazgeçilmezleridir. Tabii bunu siz de evinizde kendiniz gerçekleştirebilir, özel kutlama günlerinde veya bireysel olarak farklı müzikleri ortaya çıkarabilirsiniz. Değişik renk yelpazesine bağlı olarak farklı model yapıları ile dilediğiniz tasarım kategori üzerinde sizleri bekliyor.

Farklı Amaçlar Altında Pikap Kullanımı

Pikaplar birçok değişik amaç altında değerlendirilebilmektedir. Tabii en başta farklı dönemlere ait özel sanatçıların eşsiz müziklerini dinlemek ilk sırada yer alır. Aynı zamanda pikaplarla zengin bir plak koleksiyon yapan koleksiyonerler de bulunuyor. 33'lük ya da 45 lik ve 78’lik seçenekler dahilinde kullanım imkanı gösteren bu ürünler, nadir bulunan plaklarla koleksiyonerleri büyülüyor. Ek olarak farklı mekanlarda muhteşem bir müzik eğlencesi gerçekleştirmek için DJ’lerin de yine en çok tercih ettiği müzik aletleri arasında gelmektedir. Üstelik artık çok eski dönemlerin farklı sanatçılarının şarkıları günümüzle birleşiyor. Yani son çıkan pop, rock ve hiphop gibi daha birçok değişik müzik türlerini dönem şarkılarıyla beraber plak üzerinden dinleme şansını elde edebilirsiniz. Türk sanat müziği ve klasik Türk müziği gibi seçeneklerle beraber, pikaplar özel bir müzik ziyafeti sağlamaktadır.

Çok Uygun Fiyatlarda Pikap Modelleri

Çok uygun fiyatlarda pikap modelleri zengin bir ürün yelpazesine sahip olan pikap kategorisinden bulunabilir. Pikaplar modellerine, nadir olmalarına ve fiziksel tasarımlarına bağlı olarak fiyat konusunda değişkenlik gösterebilir. Alanın genişliğine ve insan kalabalığına bağlı olarak amfi ile hoparlör gibi farklı alternatifler günümüze pikaplarıyla birleştirilebiliyor. Müzik ruhun gıdasıdır sözünü en iyi biçimde yansıtan pikaplar, sizlere eşsiz bir ziyafet vaat ediyor. Dilediğiniz ve beğendiğiniz tasarımı hemen kategori üzerinden çok uygun fiyatlarla elde edebilir, koleksiyona bile başlayabilirsiniz.