Ürün Bulunamadı.

Pike takımı, daha çok yatak örtüsü olarak tercih edilen yatak odalarının vazgeçilmez parçalarıdır. Kabartmalı ve kalın bir kumaş türünde üretilen pikeler, yatakların daha güzel görünmesi için kullanılır. Ayrıca soğuk havalarda televizyon seyrederken ya da kitap okurken ve benzeri aktivitelerde sıcak tutması adına değerlendirilmektedir. Önemli markaların zengin kreasyon altında sundukları renk ve model yapısındaki harika pike takımlarını, hemen site üzerinden çok uygun fiyatlarla sipariş verebilirsiniz.

Birbirinden Şık Ve Özel Tasarımlarla Hazırlanmış Pike Takımları

Pike takımları daha çok çift ve tek olmak üzere iki farklı seçenek dahilinde ele alınır. Çift kişilik pike takımı modelleri daha çok bir pike, iki yastık kılıfı ve pamuklu bir tasarımı olan uyumlu çarşaftan oluşmaktadır. Günümüz yatak odası dekorasyonunun vazgeçilmez parçaları haline gelmiş olan bu takımlar, mekanın havasına ve eşyalarına göre zengin bir seçim imkanı sunmaktadır. Yaklaşık olarak nevresim takımı ile aynı ölçülere sahip olan pike takımları, ayrıca gelin adayları için ideal bir çeyiz olarak da günümüzde değerlendirilmektedir. Tek kişilik pike takımları ise bir yastık kılıfı, bir çarşaf ile bir pike örtüsünden oluşur. Daha çok bekar insanlar ya da çocuklar için kullanılır.

Elbette konu çocuklar olduğu zaman daha cıvıl cıvıl renklerle bezenmiş, animasyon tasarımlar altında üç boyutlu görsellerle hazırlanmış modeller ön plana çıkıyor. Yetişkinler için ise daha çok sade modeller, renkler ya da geometrik tasarımlar tercih edilmektedir. Elbette kişisel zevklere bağlı olarak daha özgün tasarımlar ve sıra dışı modellerde yatakların üzerine yerleştirilir. İster çift kişilik ister tek kişilik pike takımları olsun, bazı ürünlerin içerisine süs yastık modelleri de eklenmektedir. Böylece yataklar çok daha şık, derli toplu ve göze hoş gelen bir tarz ortaya çıkarır. Tüm pike takım ölçüleri yatakları standart boyutlarına göre uyumlu şekilde tasarım haline getirilmektedir. Dilediğiniz modelleri güven içerisinde hemen kategori üzerinden tercih edebilirsiniz. Bütçenize uygun fiyatlar eşliğinde yatak odalarınızın bambaşka bir havaya bürünmesine fırsat tanınması için ürünler sizleri bekliyor.

Çift Ya Da Tek Kişilik Bireysel Pikeler

Birbirinden farklı modellere sahip klasik ya da modern çağa ayak uydurmuş estetik tasarımlardaki pike takımı modelleri, günümüzde oldukça geniş bir koleksiyon sunuyor. Yatak odaları başta olmak üzere farklı bekar veya çocuk odaları için de yatakların daha düzgün ve tarz görünmesi adına, kişisel zevklere göre seçme imkanı elde edilebilir. Yatak örtüsü özelliği bulunduğundan dolayı pikeler her daim takım olarak kullanılmaz. Üstüne farklı bir nevresim yerleştirilerek de değişik bir takım oluşturulabilmektedir. Böylece daha özgün ve kendi stilinizi ortaya çıkarabileceğiniz tasarımlar yaratabilirsiniz. Çizgili ya da düz ve geometrik tasarımları harika yastık kılıfları ve çarşaflarla kombin haline de getirebilirsiniz. Karakter sahibi harika çift kişilik pikeler ev dekorasyonunun vazgeçilmez parçaları haline gelebilir. Yatakların boyutun uyumlu tek kişilik pikeler ise hem çocukların hem de yetişkinlerin yataklarının daha derli toplu, daha şık görünmesine olanak vermektedir.

Her Zaman Kullanılabilen Şık Pike Modelleri

Dört mevsime uygun olan birbirinden farklı tasarımlarla hayat bulmuş harika pike çeşitleri, hafif ve pamuklu tasarımlarıyla günümüzde yorgan yerine daha çok tercih edilmeye başlandı. Zengin bir renk ve model kreasyonuna sahip tek ve çift kişilik pikeler ile takımlar, odalarınızda sağlamak istediğiniz bütünlüğü sizlere en iyi biçimde sunuyor. Uzun ömürlü olan ve kolay yıkanabilir avantajları ile herhangi bir solma ya da sökülme gibi problemler yaşatmayacak pikeler, tarzınıza uygun modeller ile çok uygun fiyatlar altında sizleri bekliyor.