Ürün Bulunamadı.

Plastik Spiral Malzemesi Fiyatları

Son yıllarda belge kullanımında çok farklı alternatifler ortaya çıktı. Bu belge kullanım alternatiflerinden birisi de spiral arşivleme yöntemlerini içeriyor. Aynı zamanda çeşitli fotokopi gibi uygulamalarda da spiral malzemelerden fazlası ile yararlanılıyor. Plastik spiral makinesi çeşitleri hem kitapçıların hem de fotokopicilerin çok fazla yararlandığı malzemelerdir. Kolay kullanılması ve son derece şık bir görünüm sunması nedeni ile spiral çeşitleri birçok defter ve fotokopi işlerinde tercih ediliyor. Uygun fiyatlarda satışa çıkarılan bu spiral malzemeler birçok farklı şekilde kullanılan malzemelerdir. 

Spiral Malzeme Çeşitleri

Plastik spiral malzeme çeşitleri genelde toplu olarak satılan ürünleri içeriyor. 100’lü kutu şeklinde satılan ürünler yanında farklı sayı içerenler de bulunuyor. Defter kalınlıklarına göre bu ürünler de farklılık gösteriyor. 60 yaprak ya da 150 yaprak gibi sayfaları bir araya toplayan spiraller ihtiyaçlara en cevap verecek şekilde tasarlanıyor. Evrak arşivlemede, kitap fotokopisi işinde ya da çeşitli defter modelleri üretmede bu spiral malzemeler çok fazla kullanılmaktadır.

Farklı Renklerde Plastik Spiraller

Belge arşivinde ya da defter yapımında kullanılan spiral malzemeler çok farklı renklerde bulunabilen malzemelerdir. İsteğe bağlı olarak sarı, mavi, siyah, kırmızı ya da beyaz olarak tercih edilebiliyor. Bu spiral malzemeler makinelere uyumlu şekilde tasarlanan malzemelerdir. Bu nedenle kullanım sırasında herhangi bir zorluk meydana getirmemektedir. Aynı zamanda ciltleme makineleri de bir kitap ya da belge ciltleme konusunda son derece pratik bir kullanım sunmaktadır.