19%
Lazimbana.com 19%

Plastik Curun Kurna 20 Lt Banyo Su Kovası Hamam Kovası

51,50 ₺

41,49 ₺

Ücretsiz Kargo

Loctite Teroson Fren Balata Temizleyici 500 ml

37,94 ₺

Ücretsiz Kargo

12%
Lazimbana.com 12%

Dekor 577 Elastik Kova 15 Litre

53,96 ₺

47,47 ₺

Ücretsiz Kargo

15%
Lazimbana.com 15%

Dekor 576 Elastik Kova 25 Litre

63,59 ₺

54,32 ₺

Ücretsiz Kargo

29%
Lazimbana.com 29%

Plastik Curun Kurna 20 Lt Banyo Su Kovası Hamam Kovası

35,00 ₺

24,99 ₺

Ücretsiz Kargo

Plastik Temizlik Malzemeleri Çeşitleri ve Fiyatları

Temel ihtiyaçlar arasında yer alan temizlik malzemeleri iç ve dış mekanlarda yapılan temizliğin daha verimli olmasını sağlar. Temizlik sağlık açısından önemli bir noktadadır. Temizlik sonrasında düzgün bir sonuç almak kullanılan malzemelere göre değişir. Bir alanı temizlerken en çok ihtiyaç duyulan ürünlerin başında kovalar gelir. Kova ihtiyacı ise her zaman birden fazladır. Çoğu insan temizlik yaptığı alanlara göre temizlik malzemelerini ayırır. Banyo ve tuvaletlerin temizliğinde kullanılan malzemeleri diğer alanlarda kullanmak istemez. Hijyen kurallarını gereği bu aslında en doğru uygulamadır. Plastik temizlik malzemeleri birçok açıdan yaşamı kolaylaştıran yönlere sahiptirler. 

Çok Yönlü Temizlik Ürünleri

Plastik temizlik malzemeleri içinde bulunan kovalar temizlik amaçlı kullanılabileceği gibi çöp kovası olarak da kullanılabilirler. Çok yönlü kullanım sağlayan bu kovalar evlerin, iş yerlerinin belirli kısımlarında depolama aygıtı görevi de görebilirler. Hatta bu kovalar çocuk odalarında oyuncak toparlayıcı olarak da işlev görebilirler, renk renk olduklarından dolayı çocuk odalarının dekoruna da uyum sağlarlar. 

Plastik Temizlik Malzemeleri

Plastik temizlik malzemeleri seçilirken dikkat edilmesi gereken birkaç basit nokta vardır. Öncelik her zaman için insan ve canlı sağlığına zarar vermeyecek ürünlerdedir. Malzemelerin toksik madde içermemesi gerekir. Bir başka nokta ise yıkanabilme şekilleridir. Tercihe bağlı olarak bulaşık makinesinde yıkanabilen ürünler seçilebilir. Desen ve renk açısından bakıldığı zaman ise her mekâna uygun bir seçenek olduğu görülebilir.