Ürün Bulunamadı.

Playstation-4-pro gerçekçi oyun deneyimini hayallerin ötesine taşıyor. Bütün farklı oyun çeşitlerini yüksek çözünürlük kalitesi ile tecrübe etme fırsatı yakalarken, video izleme keyfini ise başka bir boyuta getireceksiniz. Kusursuz bir görüntü kalitesiyle playstation’ın bu eşsiz yeni versiyonu, doğanın en gerçekçi renklerini; çözünürlüğünü ve netliğini yüksek bir performansla sizlere sunuyor. Özellikle minimum 1080p çözünürlük ile oynanması zaten nasıl bir görüntü kalitesini ortaya koyduğunu açık bir şekilde göstermektedir. Yeni nesil oyunları 4K kalitesiyle deneyimleyeceğiniz bu yeni konsol, kusursuz bir netlik sağlarken bütün oyunlar bambaşka bir boyuta taşınıyor. Oyun içindeki bütün farklı öğelerin ten renginin daha sıcak oluşu sayesinde, tamamen gerçekçi bir doku yakalanmış durumdadır. Böylece kendinizi oyunun içerisinde hissedecek, muhteşem bir görsel içerisinde kendinizi kaybederek oyunların tadını sonuna kadar çıkaracaksınız. Tamamen capcanlı bir hale gelen oyun ortamı, özel bir atmosfer sağlayarak farklı konseptlere sahip olan oyunların içerisinde kendinizi kaybetmenize olanak veriyor.

Yüksek Bir Performansla Gerçekçiliği Yakalayın

Bilindiği üzere oyunlarda takılma sorunu yaşamadan her dokunun yumuşak bir akışa sahip olması büyük bir önem taşır. Bunun keyfini yaşamak ve dikkatin dağılmaması için mutlaka her kare hızı özel bir yumuşaklığa sahip olmalıdır. Bu yumuşaklıkla en iyi performansa sahip olmak için özel bir tasarımla hazırlanmış playstation-4-pro, sizleri bambaşka bir dünyaya davet ediyor. Daha üstün düzeyde hayat bulan bütün oyunlar playstation-4-pro ile 1080p-1440p formatı altında full HD televizyonlarda gönül rahatlığıyla oynanabilir. Oyun içerisinde yazılmış tüm programlar dahilinde karakterlerin üzerindeki kir ve bunun gibi detaylı görseller net olarak görülmektedir. Üstelik karakterler her hareket ettiğinde doku yumuşaklığına şahit olduğunuzda gözlerinize inanamayacaksınız. Günümüzün son versiyon ile güncellenmiş tüm oyunlarını gönül rahatlığıyla açabileceğiniz bu modelde, ayrıca en yüksek çözünürlükte tüm videoları hiçbir takılma problemi yaşanmadan keyifle seyredebilirsiniz.

Oyunlarda Ve Videolarda Gerçek Kaliteyi Elde Etme Şansı

Dev ekran televizyonlarda bilgisayarın ötesinde bir çözünürlük ile yüksek performansı sunan playstation-4-pro, sizleri hayallerinizin ötesine taşıyor. Oyun içerisindeki keskin hatları, koyulukları ve net gölgeleri en uzak mesafelerden dahi muhteşem bir derinlikle yakalayabileceksiniz. Böylece oyunların en kritik ve en zor noktalarında özel bir doku yumuşaklığı eşliğinde bölümleri rahatlıkla geçebileceksiniz. Daha önce hiç yaşamadığınız bir deneyimi sizlere yeni nesil teknoloji ile sunan bu model, saatlerce kesintisiz oynama keyfi ile hayat buluyor. Yumuşak doku akışı sayesinde aynı anda yüksek çözünürlükteki tüm görüntülerin sorunsuz sürmesine olanak yakalayabilirsiniz. Bu sayede ayrıntılar eşliğinde oyunlar daha geniş bir perspektifle oynanabilir, gelişmiş ara yüzü ile muhteşem bir oyun ortamıyla kendinizi zengin görselliğin içerisinde kaybedebilirsiniz. Özellikle kare hızı oyunlar için büyük bir önem taşıyor. Daha istikrarlı ve yüksek bir performansla, muhteşem bir çözünürlük eşliğinde elde edilmiş olan kare hızı, bu model ile daha akıcı hale gelmiş durumdadır.

Eğlenceyi Doruğa Çıkarın

Son sürüm birbirinden farklı oyun modlarını yüksek bir performansla değerlendirebileceğiniz playstation-4-pro, sizlere oyun dünyasında yepyeni kapılar açıyor. Tek başınıza ya da sevdiklerinizle beraber eğlenceyi doruğa çıkarabilirsiniz. Başta Netflix ve YouTube olmak üzere yakın zamanda kullanıma açılacak birçok farklı uygulamayla, dünyanın en iyi filmlerini ve dizilerini kusursuz bir çözünürlük altında seçme şansını elde edebilirsiniz. Ayrıca birbirinden farklı televizyon programlarını seyredebilir, 4K’nın etkileyici çözünürlüğü ile videoları bambaşka bir çözünürlük boyutunda izleyebilirsiniz. Her konuda kusursuz bir deneyim sağlayan bu özel model, akıcılığı; yüksek performanstaki çözünürlüğü ve gerçekçiliği ile sizleri bambaşka bir dünyaya götürüyor.