Ürün Bulunamadı.

Portatif Sistemler Ürün Fiyatları

Müzik dinlemek insan ruhuna en iyi gelen eylemlerden birisidir. İnsanlar gerek yalnız gerekse sevdikleriyle beraber müziğin o eşsiz dünyasına katılırlar ve pek çok duyguyu müzik sayesinde daha derinden hissederler. Böylesine keyifli bir aktiviteyi pek çok alana taşıyabilmekse portatif sistemler sayesinde mümkün olmaktadır. Portatif müzik sistemleri mini radyolar, bluetooth hoparlörler, müzik sistemleri gibi farklı ürünlerden oluşurlar. Bu hoş tasarımlı, kullanışlı ve taşıması kolay ürünler sayesinde müzik keyfine her yerde rahatlıkla ulaşılabilir. 

Bluetooth Mini Radyolar

Bluetooth mini radyolar balkonda, seyahatte, piknikte, bahçede ve daha pek çok alanda rahatlıkla kullanılabilen ürünlerdir. Kolay taşıma kapasitesine sahip bu ürünler rahatlıkla her yere götürülebilirler. Hafıza kartı USB bellekten şarkı dinlenebilen işlevlere sahip bu radyolar aynı zamanda istenilen radyo istasyonundan da müzik dinleme olanağı sunarlar. Dâhili şarj edilebilen bataryaları sayesinde müzik keyfini kesintisiz bir şekilde devam ettirirler. Güçlü sese ve şık tasarımlara sahiptirler. 

Mini Bluetooth Hoparlör

Oldukça şık ve renkli bir biçimde tasarlanan bu ürünler hafif yapıları sayesinde istenilen her yere götürülebilirler. Micro SD Kart, USB, Bluetooth, FM Radyo, Hands-free oynatabilme özelliklerine sahiptirler. Şarj kablosu sayesinde kolaylıkla şarj edilebilirler. Kulaklık işlevi sunan eller serbest arama dâhili mikrofona sahiptirler. Gidilen her yerde müzik keyfinden vazgeçmek istemeyenler için oldukça ideal ürünlerdir. Farklı renk ve tasarım çeşitleri sayesinde her kesimden kişinin beğenisine uygun olan modeller mevcuttur.