Ürün Bulunamadı.

Portföy Çanta Fiyatları

Kadınların kullandıkları eşyalar arasında çantalar büyük bir öneme sahiptir. Bu çantaların yerine uygun bir modelde olması, kalitesinin yüksek olması son derece önemlidir. Gece kullanımları için günlük çantalar uygun olmadığı için çanta tasarımcıları portföy çanta modellerli üretiyorlar. Bu çantalar hem çok pratik bir kullanıma sahiptir hem de son derece şık duruşu olan çantalardır. Bu portföy çantalar özellikle abiye çantası olarak tercih edilen çantalardır. Kalabalık bir organizasyona katılmak istediğinizde bu çanta modellerini rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Simli Portföy Çanta Modelleri

Abiye kıyafetlerle çok güzel bir bütünlük oluşturan portföy çantalar son derece şık tasarımlardır. Bu çanta modelleri tasarım olarak farklı duruşa sahiptir. Farklı renklerde tasarlanan çantaların üst kısımlarında sim detaylarının bulunması çantaları abiye tarzına sokuyor. Rahatlıkla kıyafetinize uyacak şekilde bu çantaları tercih edebilirsiniz. Kalitesi son derece iyi olan çantalardır.

Düz Renk Portföy Çantalar

Portföy çanta modelleri içerisinde çok tercih edilenlerden biri de parlak deriden yapılan ve sade çanta modelleridir. Bu ürünlerde en çok tercih edilen model genel olarak siyah rengidir. Siyah çantalar hemen her abiye ve ayakkabı ile bütünleşik bir görünüm sergileyeceği için en klasik renklerden biridir. Çantalar kimlik, telefon koymak için ideal büyüklüktedir. Rahat şekilde kapanan ve gerektiğinde omuz askısı ile de kullanılabilecek kapasitede rahat ürünlerdir. Portföy çantalarda aynı zamanda gümüş ve gold renklerini de rahatlıkla bulabilirsiniz.