Ürün Bulunamadı.

Print Server Fiyatları

Print server cihazları ev ya da iş yerlerinde bulunan bir yazıcıyı sunucunun türüne göre kablolu ya da kablosuz şekilde ortamda bulunan tüm bilgisayarlara açan bir cihazdır. Print server çeşitleri sayesinde ortamda bulunan tüm bilgisayarlarınız üzerinden çıktı alma imkanı elde etme şansınız bulunuyor. Yazıcınız bu cihazlar yardımı ile tüm bilgisayarların çıktılarını görebilme kapasitesine kavuşuyor. 

TP Link Print Server

TP Link Print server Usb bir yazıcıyı kablosuz ağ üzerinden paylaştırılmasını sağlayan araçlardır. Bu araçlar yazıcıyı tek bir bilgisayar üzerinden değil birden fazla bilgisayar üzerinden görme imkânı sunmaktadır. Bu cihazlar yazıcıları odada tek bir yere değil de istenilen her yere koyabilme olanağı veriyor. En büyük kolaylığı ise kablosuz olmasıdır. Bu da mekânda birden fazla kablo bulundurma ihtiyacını ortadan kaldırıyor ve kablo dağınıklıklarına da bir son veriyor. Birçok işletim sistemini de destekleyen ürünler olduğu için tercih edilmektedir.

Port Paralel Print Server

Tek port paralel print server ürünü piyasada bulunan birçok yazıcı modeli ile uyumlu olan ürünlerdir. Basit bir kurulumu vardır. Yönetilmesi ve çalıştırılması da son derece kolaydır. Çok küçük boyutlarda olması ortamlara rahat bir şekilde yerleştirilmesine yardımcı olmaktadır ve akıllı tasarımlar arasında yer almaktadır. İstenilen her yere rahatlıkla monte edilmektedir. Online olarak satın alacağınız bu ürünler kapıya teslim şeklinde kargoya verilen ürünler arasındadır.