Test Varyantlı Ürün

0,01 ₺

Stokta Yok

Projeksiyon Perdesi Çeşitleri ve Fiyatları

Teknolojinin en sık kullanıldığı alanlardan bir tanesi görüntüleme üzerinedir. Her ortamda istenilen her türlü görüntünün her zemine direk aktarılmasını sağlayan projeksiyon cihazı ile de teknolojinin en üst imkanlarından yararlanılmaktadır. Her yerde rahatlıkla kullanılabilen bu projektörlerin görüntüyü yansıtabilmesi için de projeksiyon perdeleri kullanılır. Düz bir zemin üzerine kurulan perdeler projeksiyondan gelen görüntüyü net bir şekilde izleyiciye ve kullanıcıya aktarır. İstenilen her türlü boyutu ayarlamanın mümkün olduğu bu sistem ile hem eğitim hem eğlence hem de birçok farklı sektörde çok amaçlı bir kullanım sergilenmektedir.

Sinema Projeksiyon Cihazları

Projeksiyon perdesi modellerinin en sık kullanıldığı alan sinemalar dır. Görüntü kalitesini değiştirmeden yansıtan perdeler kullanım açısından son derece kaliteli ve kullanışlıdır. 

Motorlu Projeksiyon Cihazları

Motor sistemi ile çalışan projeksiyon perdeleri son derece rahat bir kullanım sunar. Elektrikli sistemi ile her koşulda güven verir.  Kumanda vasıtası ile çalışan cihazlar her mesafeden kolaylıkla kontrol edilebilme özelliği sunar. Belirli ebatlar ile satışa sunulan ürünler kaliteli alışveriş özellikleri ile rahatlıkla tercih edilebilir.

Ayaklı Store Perdeler

Taşınabilir stor perdeler her durumda rahatça kullanılarak tekrar geri toplanabilir. Görüntünün net verilmesini sağlayan bu perdeler ayaklı özellikleri ile de her açıdan rahatlıkla görüntünün görülmesini sağlar. Metal ayak sistemi her türlü ağırlığa dayanıklıdır ve perdenin sabit durmasını sağlar. Satışta yer alan birçok farklı perde modeline ücretsiz kargo seçenekleri ile sahip olunabilir.