Fiyat Aralığı

Marka

Beden / Numara

Renk

0 Ürün Listeleniyor

    Aramnıza uygun ürün bulunamadı. Lütfen yeni bir arama yapınız.
  • Açıklama
  • Diğer Kategoriler

Projektör

Geniş açı ile uzaktaki nesneleri görüş alanının içerisinde tutan aydınlatma ürünleri projektör olarak bilinir. Bir ayna ile silindirin arasına yerleştirilen ışığın çevre mercek vasıtası eşliğinde yayılması ile kullanılan bu ürün çeşitleri, farklı alanlarda yüksek bir aydınlatma şansı tanımaktadır. Aynı zamanda insanların sıcaklıkları, yerleri ve basıncı ile hareket veya uzaklık gibi etkilerine bağlı olarak kullanılan sensör seçenekleri de bulunmaktadır. Bu ürünler birçok farklı avantajı yanında getirir.

Özellikle ekonomik açıdan ışığın sürekli açık kalmasına fırsat vermeyen sensörler, devamlı ışığa basmaya gerek olmadan; güçlü bir algılama ile anında ışığın açılmasına olanak tanır. Günümüzün modern yapısı ile birbirinden farklı tasarımlar eşliğinde üretilen projektör ya da sensörler, apartman içerisinde; bahçelerde veya işyerlerinin çevresini aydınlatma konusunda etkin bir yöntem sağlamaktadır. Kişisel tercihlerinize ve kullanım amaçlarınıza bağlı olarak hemen kategori üzerinden seçim yapabilir, uygun fiyatlarla büyük markaların kaliteli ürünlerini hemen sipariş verebilirsiniz.

Farklı Modeller Altında Projektörler

3 ayrı kategori ile ele alınan projektör çeşitleri, kullanılacak alana bağlı olarak farklı konseptlerde tercih edilebilir. Silim kasa modeller, power LED seçenekler ve COB LED tasarımları arasından seçim imkanı bulunmaktadır. Bu ürünler genelde ışık ihtiyacı olan neredeyse her yerde etkin bir çözüm sunmaktadırlar. Otopark alanları, halı sahalar; bahçeler ve güvenlik açısından iş yerleriyle müstakil evlerin çevresi adına büyük bir öneme sahiptirler. Ayrıca mekanın daha şık, tarz ve karizmatik görünmesi için de farklı renkleri altında ışık yayan projektörler tercih edilebilmektedir.

Yani hem sunduğu işlevsellik açısından hem de görsel etkisi ile sağladığı ideal çözümler, bu ürünlerin çok fazla tercih edilmesine etken olmaktadır. Ayrıca farklı hareket algılama yöntemi eşliğinde kullanılan sensör ürünleri de başa tuvalet ya da binaların iç kısmı olmak üzere, birçok farklı alanda ekonomik çözümler sağlamaktadır. Bu yüzden model tasarımına bağlı olarak yapılan seçimlerin ardından, kurulumu kolaylıkla yapılan bu ürünler ışığın devamlı açık kalmasına engel olarak; uzun ömürlü bir kullanım şansı tanırlar.

Projektör Seçimi Yaparken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Bu tür aydınlatmalar içerisinden tercih yaparken mutlaka alanın yapısına ve özelliklerine göre seçim büyük bir önem taşır. Sensörün algılama mesafesine bağlı olarak ve projektörlerin de sağladığı aydınlatma genişliğine göre alanı ne kadar kapsıyor, inceleyerek ürünlere yönelmeniz önemlidir. Böylece her alan eşit düzeyde aydınlatılır ve hedef noktalar rahatlıkla görülebilir.

Teknik özelliklerine ve markalarına bağlı olarak fiyatlandırmada değişkenlik gösteren projektörler, bütçenize uygun fiyatlarla kategori üzerinden sizlere sunuluyor. İster projektör ister sensör özellikleri ile elde edebileceğiniz bu ürünleri, şekil bakımından farklılık gösteren görsellikleri eşliğinde güvenle satın alabilirsiniz. Ayrıca aydınlatma şiddeti ayarlayabilme özelliği sağlayan bu ürünler sayesinde, bahçelerde ya da diğer noktalarda kullanım amacına bağlı olarak görüş mesafesini dengeleyebilirsiniz.

Göz Yormadan Güvenle Kullanılan Kaliteli Projektör Ürünleri

Projektörler her nerede kullanılırsa kullanılsın mutlaka göz yormayan bir etki yaratmalıdır. Alanı eşit düzeyde sarmalı ve arzu edilen ışık şiddetini düzgün biçimde yaymalıdır. Tabii teknik özelliklerinin yanı sıra sağladığı görsel şıklığın da önemi büyüktür. Özellikle farklı işletmelerde itibarlı bir görünüm ortaya çıkarmak için binaların çevresinde konsepte uygun olarak tercih edilir. Böylece hem iş yeri hem de müstakil alanlar ve sitelerde göz alıcı; etkileyici bir görsellik ortaya çıkarılabilir. Amacınıza uygun olan ve bütçenize göre tercih edebileceğiniz birbirinden farklı modeller, şekil ve teknik özellikleriyle seçim şansını kategori üzerinde sunuyor. Hemen alışverişe başlayabilir ve seçtiğiniz ürünün kurulumunu mekanlarınızda kolaylıkla sağlayabilirsiniz.