Ürün Bulunamadı.

Pvc Kenar Bandı Fiyatları

Kaliteli pvc kenar bandı en çok tercih edilen ev ve işyeri hırdavat ürünleri arasında bulunuyor. Yüksek kalite standartlarına sahip olması sayesinde uzun dönemler boyu kalitesini devam ettirebiliyor. Pvc kenar bantları her tipten kapı ve pencerelerde güvenle kullanılabilir. En iyi fiyat garantisine sahip olan pvc özellikli kapı ve pencere kenarı bandı bu sayede ekonomik bütçenize hitap ediyor. 5 metre, 25 metre ölçüsünde üretilen bu kaliteli ürünler birçok yönden avantajlar sağlıyor. Soğuk geçirmez özelliği sayesinde konut ve işletmenizi maksimum düzeyde sıcak kalmasını sağlıyor.

Pvc Kenar Bandı Faydaları

Pvc kenara bandı sayesinde konut ve işletmenizi dış etkenlerden koruyabilirsiniz. Kullanımı oldukça pratik olan bu profesyonel koruyucu ürünler sayesinde konut ve işletmenizin ortamını soğuk hava kütlesinden, nemden kolayca koruyabilirsiniz. Beklentileriniz doğrultusunda üretilen pvc özellikli kapı kenar bandı sıradan bant modellerinden farklıdır. Bu band modellerinde yırtılma, tahrip olma, ele yapışma gibi olumsuz durumlar söz konusu olmaz. Bu sayede tercihiniz doğrultusunda konut ve işyerinizin tüm kapı ve pencere kenarlarına pvc kaplı kenar bandını çıplak elle veya eldiven üzerinden uygulayabilirsiniz.

Pvc nitelikli kenar bandı uygulanışında uzmanlık gerektirmiyor. Bu sayede ürünü firmadan teknik destek almadan da tek başınıza pratik bir biçimde uygulayabilirsiniz. Yılın 4 mevsiminde de kullanabileceğiniz pvc özelliğine sahip olan kenar bandı sayesinde kapı ve pencerelerinizi daha sağlıklı bir şekilde kullanabilirsiniz. Geniş kataloga ve renk tonlarına sahip olan bu profesyonel ev ürünlerini yakından incelemek ve online sipariş vermek için siteyi ziyaret edebilirsiniz.