Ürün Bulunamadı.

RC Tekne Fiyatları

RC tekneler hobi ve eğlence amacıyla kullanılan uzaktan kumandalı araçlardır. Fiyatları tasarımı ve üretim maddesine göre değişiklik göstermektedir. Lazımbana’da sizlere sunulan çeşitli model ve kalitede RC tekne ürünlerini en uygun fiyat avantajlarıyla satın alarak size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz.

RC Tekne Özellikleri

RC radio control’ün kısaltılmasıdır. RC tekneler radyo frekanslarıyla kontrol edilmektedir. Uzak kumandalı tekneler şarj edilebilir özelliklere sahiptir. Şarj edilebilir pil vasıtasıyla çalışmaktadır. Kullanılan piller AC/DC adaptörler ile şarj edilmektedir.

Kumandaların ergonomik özelliklere sahip olması ve kaliteli üretimi tekne kullanımını kolaylaştırabilmektedir. RC tekne seçimi yaparken bu kriterlerin göz önünde bulundurulması gerekmektedir. Ürünle beraber sunulan kumandalar değiştirilebilirler.

RC teknelerin hız kapasiteleri oldukça yüksektir. Kullanıldıktan sonra temizlenir, kurulanır ve muhafaza edilir. Bu aşamalarda dikkatli davranmak gerekmektedir. Kullanım kılavuzunda sunulan öneriler dikkate alınarak temizleme ve kurulama işlemleri uygulanmalıdır. RC yelken modellerinin motoru su geçirmez bir özelliğe sahiptir. Şarj edilen ürün kumandanın özelliklerine göre hareket ettirilerek kullanılmaktadır.

Yelkenli modelleri de bulunan teknelerin yelkenli modelleri kullanılmadan önce yelkenleri takılmalı ona göre sürüş yapılmalıdır. Yelkenli teknelerin sürümü rüzgarlı havalarda daha kolaydır.