Ürün Bulunamadı.

Reklam Panosu Fiyatları

İş yerlerinde kullanılması önemli olan ürünler vardır. Reklam panosu çeşitleri de bu ürünlerden biridir. Farklı modellerde üretilen bu reklam panoları büyük bir önem taşıyor. Gerek broşürlük olarak kullanılan gerekse reklam panosu olarak kullanılan ürünlerde kalite ve dayanıklılık son derece önemlidir. Firmalar özellikle imajları açısından bu ürünlerin kullanımına büyük önem veriyorlar. Birçok şirket ortamında, okulda ve dershanede bu ürünlerden faydalanmak mümkündür.

Ayaklı Yönlendirme Panosu

İş yerlerinde çok fazla kullanılan panolardan biri de ayaklı yönlendirme panolarıdır. Yazı tahtası pano türleri okul gibi ortamlarda da çok fazla kullanılıyor. Bulunulan mekânda yön göstermek ya da belli yerlerin yerini belli etmek amacı ile kullanılabilmektedir. Kaliteli olması bu ürünlerin yıllarca kullanılmasına olanak sağlıyor. Ayaklı yönlendirme panoları metal ayaklara sahiptir ve herhangi bir yere monte edilmeden de tek başına sabit durabilen ürünlerdir.

Broşürlük Standı

İş yerlerinde ve marketlerde çok sık rastlanılan broşürlük standı kurumların bastırmış oldukları broşürleri insanların kolay şekilde alabilmesi için tasarlanan ürünlerden biridir. Bu ürünler yere sabitlenmeden kullanılabilen ürünlerdir. İstenilen her yerde kullanılabiliyor. Metalden üretilen bu standlar da oldukça dayanıklıdır.

Mobil Poster Standı

Duyuru, ilan ya da haber asmak için kullanılan ürünlerden biri de poster standlarıdır. Bir konser duyurusu ya da sınav sonucu için bu ürünler rahatlıkla kullanılabiliyor. İş yerlerinde de özel duyurular yapılmak istenildiğinde yine rahatlıkla kullanılabilen ürünlerdir.