Bir Senaryo Yazmak

49,90 ₺

Coriolanus

15,90 ₺

Racine Ve Shakespeare

17,90 ₺

Arada Kalmak

29,90 ₺

Film Eleştirisi

42,90 ₺

Uygulamalı Sahne Eğitmi

29,90 ₺

Sinemanın 5 Temel Öğesi

66,90 ₺

Sinemanın İlkleri Avrupa Sineması

57,90 ₺

Sinemanın İlkleri Erotik Sinema

57,90 ₺

Dramaturjiden Sahne Çözümlemesine Tiyatroda Alımlama

39,90 ₺

Sinemanın İlkleri Amerikan Sineması

57,90 ₺

Oyun Analizi

43,90 ₺

Sinemanın İlkleri Film Başlıyor

57,90 ₺

Sahne Sanatları ve Tiyatro Kitapları Fiyatları

Sahne sanatları ve tiyatro kitapları bu konularla ilgili olarak kaleme alınan önemli hobi & sanat eserleridir. Sahne sanatları ve tiyatro köklü bir geçmişe sahip olan sanat dallarıdır. Bu gelişmişlik ve geçmişe bağlılık sayesinde alanla ilgili kaynaklar da artış göstermiştir. Tiyatro severler ve sektörün içinde olanlara tarafından sıklıkla tercih edilen sahne sanatları ve tiyatro kitapları Lazımbana’da sizler için bir araya getirilerek sunulmaktadır. En uygun fiyat avantajlarıyla sahne sanatları ve tiyatro kitaplarına sahip olabilirsiniz. 

Sahne Sanatları ve Tiyatro Kitapları Özellikleri

Sahne sanatları kitapları sahne sanatları ile ilgili derin bilgiler içeren kitaplardır. İçerik olarak oldukça zengin bir birikime sahip olan sahne sanatları kitapları okuyucu tarafından ilgiyle takip edilmekte ve okunmaktadır. Sahnenin içinde var olmuş tanınmış sanatçılarının biyografileri, otobiyografileri de bu türün içinde bulabileceğiniz kitaplar arasında yer almaktadır. 

Tiyatro kitapları, tiyatro senaryolarının, tiyatro oyunlarının, tiyatro kural ve kaidelerinin yer aldığı anlatıldığı kitaplardır. Tiyatro oyun yazarları tarafından kaleme alınmış olan oyunlar okuyucuyu cezbeden bir tür olarak karşımıza çıkmaktadır. Dünyaca ünlü oyun yazarlarının kitapları oyunları hala okunmakta ev sahnelenmektedir. Dünya klasikleri arasında yerini alan eserlere bu kategoride ulaşabilirsiniz.

Tiyatro karakterlerinin incelemeleri, oyun eleştirileri gibi edebi türler sahne sanatları ve tiyatro kitapları içerinde sayılabilirler. Tiyatrocular ve tiyatro severleri, seyircileri tarafından ilgiyle okunan bu eserler Lazımbana’da en uygun fiyat avantajlarıyla sunulmaktadır. Size özel fırsatlardan yararlanmak için bu eserleri sipariş verebilirsiniz.